בהכנסת אורחים 'נחל נובע' באומן מציינים בסיפוק את הפעילות בימי שבת חנוכה

שמונה ימים של אור, שמונה ימים של עבודה תמידית מסביב לשעון בהכנסת האורחים בראשות ר' גלעד אטש, כשגולת הכותרת הייתה שבת חנוכה, שבה התקבצו אלפים מהחסידים במחיצתו של רביה"ק

בעת הפעילות בהכנסת אורחים "רב להושיע" // צילום: באדיבות המצלם

בהכנסת אורחים 'נחל נובע' באומן בראשות ר' גלעד אטש מציינים בסיפוק את הפעילות בימי שבת חנוכה

"שמונה ימים של אור, שמונה ימים של עבודה תמידית מסביב לשעון עברו עלינו בהכנסת האורחים, לא רק שזכינו להיות אצל רבינו בחג גדול זה, זכינו לשמח ולחמם לבבות אנשי שלומנו שפקדו את הציון בחג החנוכה".

"אלפי סופגניות חולקו לאלפי האורחים שבאו להשתטח על קברו של הצדיק. לכל אורך החג דאגנו שתמיד יהיה שפע של סנדוויצ’ים ושתיה חמה ומתוקה במשך כל שעות היום בכל ימי החנוכה. כמו כן דאגנו לחמם את נפשות המתפללים בקור האוקראיני, בהגשת מרק חם ומהביל בציון של רבינו הקדוש".

גולת הכותרת הייתה שבת חנוכה,שבה התקבצו אלפים מהחסידים במחיצתו של רבי נחמן מברסלב, הנחל נובע מקור חכמה. בהכנסת אורחים עשו מאמצים רבים שלא יחסר ולו דבר אחד לכל הפושט ידו. בשבת חנוכה בבוקר, הם ערכו קידושא רבה במתחם הציון, עם עשרות עוגות שוקולד ודבש שהוכנו במקום במסירות נפש, קיגל ירושלמי שהגיע במיוחד מארץ הקודש, וכמו כן חמין/צ׳ולנט  שהוגש מהביל וחם מסירי הענק לכל דכפין.

גלעד אטש סיכם בסיפוק: "לא שכחנו להמתיק את החיך בפירות טריים שנבחרו בקפידה, נחתכו והוגשו לאחר הסעודה,.

עוד אמר הרב גלעד: "בזאת חנוכה, ראש חודש טבת, ונר שמיני של חנוכה, זכינו לחלק למעלה מ500 מנות שווארמה לכל הנמצאים בציון הקדוש, בשפע רב ללא קמצנות וחסכנות, הכל לכבוד הצדיק ואורחיו. מדברים בין החסידים שאומן מעולם לא ראתה שפע כזה במקום בחג החנוכה, אשרינו שזכינו! תודה מיוחדת לכל התורמים ברחבי העולם שמסייעים ועוזרים לנו להמשיך להתקיים ולתת הכל לאנשי שלומנו הבאים בשקיקה לרבנו, איזו זכות יש לנו להיות חלק מהעשייה הזו, הכל לכבוד הצדיק רבינו רבי נחמן בן פייגא זיע"א".

 

בעז"ה השבוע יתחילו בארגון 40 יום ברציפות בציון הקדוש, השמות יוזכרו על ידי ר' גלעד אטש הי"ו וההכנסות קודש לפעילות הכנסת אורחים

להרשמה: התקשרו 03-5499080 או במייל uman5499080@gmail.com

 

תגובות

זכיתי להגיע ולהיות וזה אכן פעילות מדהימה וגלעד שנותן הכל בפשיטות ובענווה אמיתית.

2

כל הכבוד!

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.