חדשות אומן

אשה בת 64 שהגיעה להתפלל בציון רבי נחמן מברסלב באומן התמוטטה ברחוב

טרגדיה באומן • אשה בת 64 שהגיעה להתפלל בציון רבי נחמן מברסלב באומן התמוטטה ברחוב פושקינה בעת שעשתה את דרכה חזרה לבית המלון. היא פונתה לבית החולים המקומי שם ניסו לבצע בה פעולות החייאה אך ללא הצלחה – המדריכה מספרת: רק לפני כשעה וחצי ישבה המנוחה וסיפרה שהיא מרגישה טוב ומאושרת • ת.נ.צ.ב.ה

בית החולים באומן בו נמצאת המנוחה - צולם הבוקר | צילום: באדיבות המצלם

אשה כבת 64 התמוטטה ונפטרה באומן – האירוע התרחש היום (ראשון) לפנות בוקר, האשה שהגיעה לפני שבת עם קבוצת נשים מישראל לאומן התמוטטה בסביבות השעה 02:00 ברחוב פושקינה בעת שעשתה את דרכה חזרה מהציון הק’ לבית המלון. המנוחה שלה רקע רפואי קשה, התמוטטה לאחר שלא חשה בטוב והתקשתה לנשום, השומרים האוקראינים שראו אותה מתמוטטת הזעיקו אמבולנס שפינה אותה לבית החולים המקומי בעיר, חברותיה לקבוצה מדריכת הקבוצה ויהודי נוסף התלוו עם האשה לבית החולים שם החלו בפעולות החייאה שלא צלחו, הרופאים קבעו את מותה במקום.

מדריכת הקבוצה שאיתה נסעה המנוחה מספרת: “רק לפני כשעה וחצי ישבה המנוחה עם הקבוצה וסיפרה על עצמה שהיא מרגישה טוב ומאושרת”. אחת הנשים שהיו עימה בקבוצה מספרת “זה היה מדהים היא פשוט אמרה שהיא חוזרת בתשובה וקראה 2 ספרי תהילים ואז זה קרה!”.

תושבי קהילת אומן מתנדבים במשמרות ליד גופתה של המנוחה ועסקני אומן שמעון בוסקילה ודוד רפפורט מטפלים במסמכים הדרושים להבאת הגופה לישראל בהקדם האפשרי.

מתעדכן…

חדר הקירור בו שוהה הגופה

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.