ארגון 'חומותייך אומן' בקמפיין למען שמירת קדושת המחנה סביב ציון רבינו הק' באומן

ארגון 'חומותייך אומן' שהוקם במטרה לתקן את בעיות הצניעות שנוצרו בסביבת ציון רבי נחמן מברסלב בקמפיין חדש למען שמירת קדושת המחנה "מכתירים את המלך בשוק של פושקינה"

לוגו ארגון 'חומותייך אומן'

ארגון "חומותייך אומן" יוצא בקמפיין  לקראת הקיבוץ הקדוש אומן ראש השנה – "מכתירים את המלך בשוק של פושקינה".

ארגון "חומותייך אומן", בראשות הרה"ח ר' נתן בורשטיין שליט"א הוקם במטרה לתקן את בעיות הצניעות הקשות שנוצרו סביבת ציונו של רבי נחמן מברסלב זיע"א בשנים האחרונות. הקמפיין החדש בא לעורר ולחזק את המסר הברור – השנה כולנו מקיימים בהידור את הוראת זקני ורבני ברסלב, שלא לקנות שום מוצר משום עסק או דוכן, חנות, מסעדה, מלון באומן ובמקומות נוספים אשר מעסיקים בהם נשים בעבודות מול הלקוחות.

אנשי ארגון "חומותייך אומן" נקראו ע"י זקני וחשובי ברסלב שליט"א להתגייס למען נושא הצניעות באומן, ועמלו רבות בחודשים האחרונים במגוון מישורים, אנשי הארגון ביקרו באומן  במשך תקופת השנה לסדרת פגישות  עם הגורמים היכולים להשפיע על קדושת הצניעות באומן, כולל רבים מבעלי העסקים ברחוב פושקינה, והעבירו את המסר הברור בעניין חשיבות העסקת גברים בלבד בתפקידים מול הלקוחות.

הקמפיין החדש שיצא לדרך יכלול הפצת חוברת הסברה מהודרת שתחולק ותתפרסם בריכוזי ברסלב, החוברת עוסקת בהסברת חומרת הבעיה ומציאת הפתרונות – כל אחד מאנשי שלומינו שנוסע לאומן צריך לקבל על עצמו שלא יקנה בשום אופן משום עסק שמעסיק מוכרת או מלצרית, ובכך ישמור על עצמו, וכן יחזק את כח הקבוצה, מה שיגרום בס"ד לבעלי העסקים שלא התייחסו עד כה ברצינות לקריאת הקודש, להחליף את המוכרות במוכרים.

בנוסף לחוברת ההסברה, המסר יפורסם בכנסים, מודעות, שלטים ובאמצעות כלים שונים. בהנהלת הארגון מתכננים להפעיל סיורים ברחבות פושקינה בתקופת אומן ראש השנה במטרה  לחזק את אנ"ש לעמוד על המשמר על קדושת הקיבוץ באומן.

לצפייה בחוברת ולהורדה באתר לחץ כאן

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.