אנ"ש בעיה"ק צפת הסבו לסעודת הילולת מוהרנ"ת זיע"א בביהכנ"ס "פאר הנצח"

בביהמ"ד דחסידי ברסלב "פאר הנצח" שבעיה"ק צפת נערכה סעודת הילולא מושקעת ומפוארת בליל עשרה בטבת – יומא דהילולא של גאון עוזנו הרה"ק מוהרנ"ת מברסלב זיע"א

בסעודת היארצייט // צילום: גל אור - ׳המאור הקטן׳

בביהמ"ד דחסידי ברסלב "פאר הנצח" שבעיה"ק צפת נערכה סעודת הילולא מושקעת ומפוארת בליל עשרה בטבת – יומא דהילולא של גאון עוזנו הרה"ק מוהרנ"ת מברסלב זיע"א.

נשאו דברים לכבוד המעמד הרה"ח רבי שמעון שמואל פלברבוים שליט"א מחשובי אנ"ש דברכפלד והרה"ח מזקני וחשובי אנ"ש, ומגדולי מעתיקי השמועה רבי חיים זילברמן שליט"א.

בסעודה השתתפו אנשי שלומינו תושבי עיה"ק צפת כמו גם אורחים רבים שהתחזקו בשבת אחים גם יחד בגדולתו של גאון עוזינו מוהרנ"ת והתבטלותו המוחלטת לרביה"ק שבזכותו יכולים גם אנחנו לזכות לחיים מלאי חיות והתחדשות בכל רגע ובכל מצב, ולהתדבק ולהתקרב להשי"ת בהתחזקות ושמחה בדרכי עצותיו של רביה"ק זיע"א.

הרה"ח ר׳ חיים זילברמן שליט"א ריתק את הקהל שעה ארוכה בשיחות גנוזות מרביה"ק ומוהרנ"ת, תוך כדי שתיבל את דבריו בסיפורים ואמרות מאוצרו הגנוז על זקני אנ"ש מהדורות הקודמים.

בסוף המעמד, השמיע לציבור הר"ר נחמן הכט, לחן חדש ומרגש שהלחין על המילים חנון המרבה לסלוח, עליהם חזר מוהרנ"ת פעמים רבות קודם הסתלקותו לגנזי מרומים.

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.