חדשות אומן

אמש (שני) יצאו 20 מעובדי עיריית אלעד למסע קברות צדיקים באוקראינה

אמש (שני) יצאו 20 מעובדי עיריית אלעד למסע קברות צדיקים באוקראינה, המסע החל באומן כשצוות עובדי העירייה ומנהליה שופכים את ליבם בציון הקדוש של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן. הפמלייה ביקרה גם בעיר ברסלב שבאוקראינה בציונו של של רבי נתן מברסלב זיע”א

בציון רבינו | צילום: אומן שלום

ביום שני יצאו 20 מעובדי עיריית אלעד למסע קברות צדיקים באוקראינה. את המסע ארגן יו”ר ועד העובדים ר’ תומר כהן שיצא לדרכו בברכתו ועידודו של ראש העיר הרב ישראל פרוש. המסע החל באומן כשצוות עובדי העירייה ומנהליה שופכים את ליבם בציון הקדוש של ר׳ נחמן מברסלב זיע”א באומן.

הפמלייה ביקרה גם בעיר ברסלב שבאוקראינה בציונו של של רבי נתן מברסלב זיע”א, בהמשך עשו את דרכם לקברו של רבי לוי יצחק מברדיטשוב ובמזיבוז אצל הבעל שם טוב הקדוש.

אחד העובדים א.ג. שהצטרף למסע מספר ל’אומן שלום’ את מטרתה של הנסיעה ואומר: “המסע תוכנן בכדי להעתיר בתפילה עבור תושבי העיר אלעד, התפללנו גם להצלחתה ושגשוגה העתידי של העיר אלעד ותושביה, שהקב”ה ימשיך ויזכה אותנו לעסוק בצרכי ציבור באמונה”.

עוד אומר א.ג.: “יודגש כי ימים אלו גם קישרו וחיברו בין צוות העובדים, אשר תרמו לתהליכי התקדמות העבודה בעירייה בנהלים ושירות לציבור, העובדים שלחלקם זו פעם ראשונה בחו”ל ובטח באוקראינה, הודו לראש העיר ולראש הועד על היוזמה הברוכה”.

ראש העיר הרב ישראל פרוש וצוות העובדים מבקשים להודות לר’ שמעון קוסטנטינר יו”ר חברת הנסיעות ‘אירו פנים’ בכל מה שקשור בארגון המסע ובהצלחתו, ועל דאגתו הרבה בכל שלב שלא יחסר דבר.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.