חדשות אומן

“אמיר אוחנה ז”ל מובא למנוחת עולמים” הלויתו בישראל

מיטל אוחנה, רעיתו של המנוח אמיר ז”ל העניקה אמש (ראשון) ראיון רווי אמונה בבורא עולם, ספדה לבעלה המנוח וסיפרה על התחושה הקשה באובדן בעלה. “התחושות קשות ולא קלות, האמת שזה

ההספדים בבית החיים בחולון | צילום: ברסלב לייב

מיטל אוחנה, רעיתו של המנוח אמיר ז”ל העניקה אמש (ראשון) ראיון רווי אמונה בבורא עולם, ספדה לבעלה המנוח וסיפרה על התחושה הקשה באובדן בעלה.

“התחושות קשות ולא קלות, האמת שזה נראה כמו חלום רע”, סיפרה אוחנה בדמעות, “לא קל בכלל לאבד בעל, במיוחד לא אותו, הוא היה הכל בשבילי, היה אדם צדיק היתה לו יראת שמים מטורפת, קדושה, כל כך רצה להיות בן תורה ותלמיד לחכם, כל ההקפדות שלו, להתקדש כל הזמן. מצד אחד כל כך קשה, מצד שני מתוך 40 אלף איש שהיו באומן – הקדוש ברוך הוא לא עושה טעויות, עם כל הצער – אנחנו מאמינים בעולם הבא ובתחיית המתים, עם כל הקושי להסביר לילדות הקטנות שאבא שלהם בשמים”.

“אני רק מבקשת שה’ ינחם אותי ויהיה איתי, זה הכח שלי וזה חשוב לי, אני לא יודעת אם זה המקום, אני רוצה להעביר לבעלי שאני אוהב אותו לנצח כל החיים”, אמרה בבכי חנוק ובדמעות.

עוד היא סיפרה כי בעלה המנוח חזר בתשובה כשנתיים לפני החתונה שלהם, “הוא לא היה רואה כלום בעיניים, גם עם מחלת האפילפסיה שממנה הוא סבל בכל יום”, סיפרה ואמרה כי “גם לי היה קשה, ואני מקווה שלא טעיתי”.

“אני מביטה על ההלוויה ואני לא מאמינה, אבל אני אומרת לעצמי מה יותר גדול מזה שרבי נחמן עומד ומספיד אותו”, אמרה ל’קול חי’.

“שאזכה לעשות את כל מה שביקש ממני, הוא היה אומר לי כל כך בעדינות, רצה שיהיה לי טוב, שנזכה שהבנות שלי יהיו מאושרות ושינוח בשלום על משכבו”, אמרה לסיום והוסיפה: “חשוב לי להגיד, אני מאמינה באמונה שלימה שהקב”ה לא טועה וזה חייב להיות רק לטובה”.

קרדיט: אתר ‘קול חי’.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.