איחוד הצלה אומן מצילים חיים של ילד אוקראיני כ-80 ק"מ סמוך לעיר אומן

אור לגויים – מתנדבי 'איחוד הצלה אומן' תושבי קהילת אומן שעשו את דרכם בכבישים הסמוכים לאומן, תוך כדי נסיעה על אם הדרך כ-80 קילומטרים מהעיר אומן נתקלו בתאונה קשה עם נפגעים אזרחי אוקראינה, והחלו להגיש סיוע מציל חיים – קידוש ה'

זירת התאונה, היום // צילום: נהגים מקומיים

"אור לגויים" – מתנדבי 'איחוד הצלה אומן' מתושבי קהילת אומן שעשו את דרכם בכבישים הסמוכים לאומן, תוך כדי נסיעה על אם הדרך כ-80 קילומטרים מהעיר אומן, נתקלו בתאונה קשה עם נפגעים אזרחי אוקראינה, והחלו להגיש סיוע ראשוני לילד אוקראיני שנפצע באורח קשה ושני נפגעים נוספים שנפצעו באורח קל כתוצאה מהתאונה. אמבולנס מקומי שהגיע לזירה, פינה את הנפגעים לבית חולים מקומי, צוות האמבולנס בהם רופא מקומי הביעו את הערכתם לטיפול הרפואי הראשוני שהעניקו המתנדבים היהודים לנפגעים בזירת התאונה.

מדוברות "איחוד הצלה" נמסר: "מרחב אוקראינה: ילד כבן שמונה (אוקראיני) שנפצע קשה ושני נפגעים באורח קל טופלו ע"י מתנדבי רפואת חירום של "איחוד הצלה" סניף אומן בזירת תאונה עצמית כ-80 קילומטרים בסמוך לעיר אומן שבאוקראינה"

ישראל סטאריק ראש צוות "איחוד הצלה" באומן ודודי רפפורט חובש ב"איחוד הצלה" סניף אומן סיפרו: "תוך כדי נסיעה נתקלנו ברכב שהחליק לתעלה. עצרנו בצד הדרך וירדנו עם תיקי הציוד הרפואי של "איחוד הצלה" לסייע לנפגעים. מדובר בילד אוקראיני שנפצע באורח קשה ושני נפגעים באורח קל. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני עד להגעת אמבולנס מקומי שפינה את הנפגעים לבית חולים מקומי. צוות האמבולנס בהם רופא מקומי הביעו בפנינו את הערכתם לטיפול הרפואי הראשוני שהענקנו לנפגעים בזירת התאונה".

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.