חדשות אומן

‘איחוד ברסלב באומן מפרסם מכתב המלצה מאת הגאון הרב יחזקאל רוטה שליט”א

‘איחוד ברסלב’ מפרסם מכתב המלצה מאת הגאון הרב יחזקאל רוטה שליט”א אבדק”ק קארלסבורג המחזק את ידיהם של העוסקים במלאכת הקודש להרחבת גבולות מקום ציונו של רבינו הק’ לטובת ציבור הבאים להשתטח על ציונו של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן • המכתבים לפניכם

הדמיית המבנה החדש שיוקם מעל ציון רבינו באומן | צילום: 'איחוד ברסלב אומן'

איחוד ברסלב’ מפרסם מכתב המלצה מאת הגאון הרב יחזקאל רוטה שליט”א אבדק”ק קארלסבורג, המחזק את ידיהם של העוסקים במלאכת הקודש להרחבת גבולות מקום ציונו של רבינו הק’ לטובת ציבור הבאים להשתטח על ציונו של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן.

לאור הפרסומים בדבר ההתנגדות להרחבת ציון רבינו, יו”ר ‘איחוד ברסלב’ הרב נתן בן נון שליט”א אומר כי “לאחר שפרסמנו את ההדמיות והתכניות של המבנה החדש שיוקם מעל ציונו של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן, התעוררו בציבור התנגדויות להרחבת הבניין על שטח בית החיים ושאלות כיצד יעשה הדבר בלי לפגוע בקדושת המקום והאם תכניות הבנייה נעשו בתיאום עם פוסקי ההלכה ורבני ברסלב”.

עוד אומר הרב בן נון “איחוד ברסלב מנהל את ציון רבנו כבר למעלה משנתיים, ומאז היווסדו נעשו כל פעולות האיחוד בתיאום ובליווי מלא של רבני ברסלב והסכמתם, וכך גם באשר לתכניות הבניין החדש. אין כאן המקום להאריך בפירוט תכניות הבנייה וכיצד יעשה הדבר בלי לפגוע בקדושת בית החיים העתיק אבל צריך לציין שבמשך למעלה משנה ישבו אנשי מקצוע עם פוסקי ההלכה והאדריכל הר’ אהרן אוסטרייכר והשקיעו זמן רב וממון בכדי לתת מענה הולם לכל הבעיות שעשויות להתעורר במהלך הבנייה”.

הרב בן נון ממשיך ואומר כי “התכניות הובאו לפני כל רבני ברסלב וזכו להסכמתם ובעזרת ה’ בהמשך, נפרסם את מכתב ההסכמה עליו חתמו רבני וגדולי אנ”ש בהמלצה לסייע לעוסקים במלאכה להרחיב את גבולות מקום הציון לטובת ציבור הבאים להשתטח על ציון רבנו הקדוש”.

לגבי המשך פרסום ההסכמות של רבני ברסלב לבנייה בציון רבינו הק’ אומר הרב בן נון כי: “בשלב זה אנו מפרסמים את המלצתו של הגאון הרב יחזקאל רוטה שליט”א אבדק”ק קארלסבורג לבניית הבניין החדש באופן של כיפין על גבי כיפין”

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.