אוקראינה נערכת לקליטת עשרות אלפי הנוסעים לאומן לימי ראש השנה הבעל"ט

אוקראינה נערכת לקליטת עשרות אלפי חסידי ברסלב הנוסעים לאומן לימי ראש השנה הבעל"ט ואומרת כי תנקוט בכל האמצעים הדרושים על מנת להבטיח את שלומם של החסידים המבקרים במדינה

DSNS משרד שירות המדינה של אוקראינה למצבי חירום נערכת להגעת ההמונים לאומן

אוקראינה נערכת לקליטת עשרות אלפי חסידי ברסלב הנוסעים לאומן לימי ראש השנה הבעל"ט ואומרת כי תנקוט בכל האמצעים הדרושים על מנת להבטיח את שלומם של החסידים המבקרים במדינה

'DSNS' משרד שירות המדינה של אוקראינה למצבי חירום כינסה אמש (שני) לוועידה בקייב את כל נציגי כוחות הביטחון, על מנת לתאם את כל האמצעים לאבטחתם של עשרות האלפים, בוועידה השתתפו נציגי הרשויות המקומיות, המשטרה הלאומית של אוקראינה, ושירות הביטחון של אוקראינה יחד עם שגריר ישראל בקייב מר אליאב בלוצרקובסקי ושירות הביטחון של מדינת ישראל הכוללים נציגים שונים מישראל.

הגורמים דנו בהיערכות לקראת הגעתם של עשרות אלפי יהודים מכל רחבי העולם, הבאים לחגוג את ראש השנה סמוך לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן, יו"ר DSNS מר ניקולס צ'צ'טקין אמר בוועידה כי אוקראינה מאוד מעריכה את היחס הבונה ושיתוף הפעולה בין מדינת ישראל ואוקראינה במסגרת חתימת ההסכם והצהרת הכוונות המשותפת לשיתוף פעולה, שנחתם שנה שעברה בין המדינות.

בדיוני הוועידה עם הרשויות מקומיות, המשטרה הלאומית, ושירות הביטחון של אוקראינה הוצגו מדדים של אינטראקציה ושיתוף פעולה בין שירותי הביטחון השונים במקרה חירום בעת אירועים ביטחוניים, שריפות, ותגובת כוחות הביטחון לאירועים השונים במהלך ימי ראש השנה.

מסכנות הוועדה הובילה להחלטה משמעותית שתכלול את כוחות הביטחון וההצלה בכל במחוז צ'רקס שיתגייסו למערך הביטחון והשמירה שיהיו במצב מוכנות לכל תרחיש, במטרה משותפת לשמור על ביטחונם של עשרות אלפי היהודים הבאים לאומן בתקופת ראש השנה.

בכל האזורים בהם יחגגו ההמונים את ראש השנה באומן יתפרסו יחידות משותפת של כוחות הביטחון, המשטרה, כיבוי אש והצלה, צוללנים, ויחידת מומחים לנשק כימי. כוחות ההצלה יהיו פעילים מסביב לשעון עם מוכנות מקסימלית לכל אירוע, הכוחות יתפרסו בעיקר במקומות בהם מתקיימת התקהלות, בקברו של רבי נחמן מברסלב, בקלויז המרכזי באומן, וברחוב הראשי. בנוסף, יוקצו מסוקים רפואיים שיהיו זמינים ומוכנים לפינוי נפגעים לבתי החולים בקייב.

תגובות

אם ה' לא ישמור עיר שווא שקד שומר בכל ההתקבצויות של יהודים כגון בליזענס'ק אין אלפי שוטרים שחופרים במוח והכל בסדר נמאס מהסחטנות של הרוסים

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.