נקמה מתמשכת

אוקראינה נוקמת בישראל על סירוב כניסתם של תיירים אוקראינים לתחומה

אוקראינה נוקמת בישראל על סירוב כניסתם של תיירים אוקראינים לתחומה חבר הפרלמנט בקייב מר גאורגי לוגבינסקי כתב: "אם בעתיד הקרוב, נמל התעופה בן גוריון לא ישנה את יחסו לאוקראינים, נמשיך לפעול על פי עקרון ההדדיות"

המעוכבים בקייב מיום שישי האחרון // צילום: באדיבות המצלם

הפעם זה סופי: אוקראינה נוקמת בישראל על סירוב כניסתם של תיירים אוקראינים לתחומה חבר הפרלמנט בקייב מר גאורגי לוגבינסקי כתב: "אם בעתיד הקרוב, נמל התעופה בן גוריון לא ישנה את יחסו לאוקראינים, נמשיך לפעול על פי עקרון ההדדיות".

סערת סירוב הנוסעים לקייב נמצא בשיאה, כלי התקשורת באוקראינה ממשיכה לסקר את האירועים האחרונים בהם ישראל עיכבה את הנוסעים האוקראינים בנתב"ג כנקמה על כך שאוקראינה מנעה מישראלים רבים להיכנס לתחומה. העיתונות האוקראינית מסקרת את הידיעה על עיכוב אזרחי אוקראינה בנמל התעופה בן גוריון ביום שישי האחרון ואומרת כי אזרחיה נעצרו במשך כחמש שעות ללא הסבר, כנקמה על כך שאוקראינה סירבה להכניס ישראלים לאוקראינה.

כזכור, בסופו של דבר, לאחר התערבותם של דיפלומטים ישראלים מול עמיתיהם האוקראינים, כל הישראלים הורשו להיכנס לאוקראינה לאחר שחבר הפרלמנט בקייב מר גאורגי לוגבינסקי התערב אישית, בתגובה: ישראל שיחררה את האוקראינים העצורים.

היום (ראשון) התקבל דיווח על עוד נוסעים ישראלים המעוכבים בקייב, ונראה שהמצב לא הולך להשתנות בקרוב, בעקבות המצב המחמיר הגיב מר גאורגי לוגבינסקי בפייסבוק ואמר: "אם בעתיד הקרוב, נמל התעופה בן גוריון לא ישנה את יחסו לאוקראינים, נמשיך לפעול על פי עקרון ההדדיות".

תוצאות עיכוב הנוסעים בנמל בוריספול בקייב מראה את אותותיו, בעלי המלונות באומן וסוכני הנסיעות לאומן מדווחים על ביטול גדול של הנוסעים לאומן המבקשים לבטל את הנסיעה המתוכננת בשל החשש מקבלת חותמת אדומה שתמנע מהם להגיע לאומן בשנים הבאות.

 

צילום מתוך דף הפייסבוק של גאורגי לוגבינסקי בו הוא מגיב על הנושא וכותב: "אם בעתיד הקרוב, נמל התעופה בן גוריון לא ישנה את יחסו לאוקראינים, נמשיך לפעול על פי עקרון ההדדיות"

 

המלצה! על מנת למנוע עיכובים בשדה התעופה בקייב על כל נוסע להצטייד בדברים הבאים:

1. ביטוח רפואי מודפס.
2. תוכניה של הטיול / המסלול.
3. אישור הזמנה מבתי המלון בהם הוא שוהה.
4. ליום במזומן 75$.
אין הכוונה שאדם צריך לשלם 75$ ליום. אלא שיהיה עליו מזומן. כדי לראות שהתייר בא במטרה לטייל / לקנות ולא להגר.

(בדרך כלל מעכבים את אלו שזו הפעם הראשונה שלהם באוקראינה)

נסיעה טובה!

תגובות

פשוט מזעזע

4

מחריד, מראים לנו מהשמיים שזה לא פשוט לזכות להיות על ציון רבינו הק' כמו בשלושים שנים האחרונות שהתרגלנו כאילו שזה עניין טכני ח"ו, כל נסיעה לרבינו צריך להגיע אחר הכנה ראויה ובעיקר תפילות וכיסופים, כמו שרבינו אומר בתורה ס"ו

3

מה חשבתם שהס"מ יניח את מלחמתו מול רבינו הקדוש כדי למנוע נשמות מלבוא אל תיקונם?! אך ואתה מרום לעולם השם ומיד ידו של הצדיק על העליונה. "בדרך כלל מעכבים את אלו שזו הפעם הראשונה שלהם באוקראינה" - הבנתם בעיקר המלחמה על הפעם הראשונה!!!!!! השם ירחם על עמו ישראל ויבטל מעלינו כל המונעים, המסיתים והמעכבים מלבוא אל הצדיק האמת "שהוא דבר גדול לצורך יהדותו" (ליקוטי מוהר"ן ס"ב) אמן ואמן.

2

היום התאריך 27.2 חבר שלי ועוד שני חברים טסו לקייב. הגיעו לשם ופשוט קיבלו יחס מזעזע, מזלזל ולא נתנו להם הסברים על שום דבר. לא דואגים להם שם, הם ישנים בטרמינל בעוד שאין להם אוכל כי כל השדה סגור. מזעזע, לא לטוס לשם! מי שקנה כרטיסים שיבטל, עדיף לאבד כסף מאשר להיות שם.

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.