אוקראינה מציגה: רכבת אקספרס תחבר את נמל בוריספול עם מרכז העיר קייב

בנייתה של קו הרכבת מנמל התעופה בוריספול בקייב הסתיימה מוקדם מהצפוי, הפיילוט הראשוני יצא לדרך לפני כשבוע וחצי והרכבת הראשונה כבר ערכה את המבחן הראשוני בין תחנת הרכבת המרכזית של קייב לתחנה החדשה בשדה התעופה

הקרונית החדשה בנמל בוריספול // צילום: Укрзализныця

אוקראינה מציגה: רכבת אקספרס חדשה תחבר את הנמל עם מרכז העיר קייב.

בנייתה של קו הרכבת מנמל התעופה בוריספול בקייב הסתיימה מוקדם מהצפוי, הפיילוט הראשוני יצא לדרך לפני כשבוע וחצי והרכבת הראשונה כבר ערכה את המבחן הראשוני בין תחנת הרכבת המרכזית של קייב לתחנה החדשה בשדה התעופה.

הרכבות משדה התעופה בוריספול ואליה יפעלו במרווחי זמן של 30-40 דקות בשעות השיא, ואילו בזמנים פחות עמוסים מרווח הזמן יהיה מ 40 דקות עד 1.5 שעות, שירות ההסעות יחל לפעול מ 5 בבוקר עד 1 בלילה. (בימים אלו עובדים מנהלי הרכבות על תכנון לוח הזמנים הסופי)

הקו החדש יפעל באמצעות 11 קרונות בעלי 91 מושבים, ושני קרונות בעלי 192 מושבים. זמן הנסיעה מבוריספול למרכז העיר קייב יהיה כ-35 דקות נסיעה, עלות הנסיעה תהיה בין  80 גריבנה ל120 גריבנה לכיוון (3-4 דולר לכיוון).

השקת הרכב החדשה תנגיש את מרכז העיר קייב עם הנמל – הנוסעים לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה יוכלו לתכנן את נסיעתם עם מניין תפילה ומקווה באחת מהקהילות בעיר, ואף לסעוד באחד המסעדות הכשרות בקייב, וכל זאת, במחיר נסיעה זולה ברכבת עם חיסכון כספי משמעותי בהרבה ממה שהורגלנו עד כה.

נציין כי במרכז העיר קייב קיימת תחנה מרכזית עם קווי אוטובוסים חדישים שתיקח אתכם לכל יעד באוקראינה, קווי האוטובוסים לאומן פעילים 5 פעמים ביום, במחיר של 5 דולר לכיוון. בכדי לקבל מידע נוסף על זמנים ופעילות הנסיעה לאומן מומלץ להיעזר במידע שמופיע באתר 'אומן שלום'.

 

מפת נסיעה רכבת לקייב

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.