חדשות אומן

אוקראינה מפנה לרוסיה אצבע מאשימה • לאור האירוע האנטישמי בציון רבי נחמן

אוקראינה מפנה לרוסיה אצבע מאשימה • לאור האירוע האנטישמי בציון רבי נחמן מברסלב באומן, נפגשו הערב (רביעי) ראשי הקהילה היהודית יחד עם אנשי הממשל האוקראיני בקרית הממשלה בקייב – סגן ראש הממשלה גינה בחריפות את המקרה ושלל את האפשרות כי מדובר באנטישמים מקומיים

הרב הלל כהן במרכז | צילום: באדיבות המצלם

לאור האירוע האנטישמי החמור בציון רבי נחמן מברסלב באומן, נפגשו היום (רביעי) ראשי הקהילה היהודית יחד עם אנשי הממשל האוקראיני בקרית הממשלה בקייב.

מטעם הקהילה היהודית נכחו אנטולי שיינגיט מראשי הקהילה היהודית בקייב וראש הוועדה לענייני התיירות היהודית באוקראינה עם הרב הלל כהן מרבני קייב ויו”ר ‘הצלה אוקראינה’ לצד ראשי הממשל האוקראיני, סגן ראש הממשלה האוקראיני ושר הכלכלה סטפן קובייב וחבר הפרלמנט מטעם צ’רקס והעיר אומן מקסים פוליאקוב.

סגן ראש הממשלה האוקראיני ושר הכלכלה סטפן קובייב ביקש למסור בשם ראש הממשלה היהודי מר ולדימיר גרויסמן כי הוא יטפל ביד קשה במקרה ויעשה הכל בכדי לתפוס את האחראים למעשה.

חבר הפרלמנט מטעם צ’רקס והעיר אומן מקסים פוליאקוב אמר כי הוא גדל באומן בין יהודים ובאומן אין אנטישמיים ולא ראה אנטישמיות מוצהרת, למעט מקרים יוצאי דופן. ייתכן כי לאור החלטת ממשלת ישראל להכיר בסיפוח חצי האי קרים כלא חוקי, דאגו ברוסיה לשלוח פורעים שיעוררו פרובוקציה כזו נאלחת ולכאורה הם כלל אינם מאומן ויתכן שאף אינם מאוקראינה.

סגן ראש הממשלה סטפן קובייב מעניק ספר על אתרי התיירות באוקראינה, הספר יצא לרגל 25 שנים לעצמאות אוקראינה

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.