אוקראינה מאיימת על ישראל כי תטיל מחדש את החיוב באשרות כניסה לאוקראינה

בעקבות המשבר החריף במניעת כניסתם של תיירים אוקראינים לישראל. אוקראינה שוקלת לבטל את הסכם ביטול הוויזות בין ישראל לאוקראינה אם תמשיך ישראל להפר (לטענתם) את זכויותיהם של התיירים מאוקראינה

ויזה לאוקראינה

אוקראינה מאיימת על ישראל להטיל מחדש את האשרות כניסה לאוקראינה.

בעקבות המשבר החריף במניעת כניסתם של תיירים אוקראינים לישראל. אוקראינה שוקלת לבטל את הסכם ביטול הוויזות בין ישראל לאוקראינה אם תמשיך ישראל (לטענתם) להפר באופן שיטתי את זכויותיהם של התיירים מאוקראינה. כך על פי ההודעה שנמסרה בתדרוך לעיתונאים על ידי משרד החוץ האוקראיני.

בהודעה נאמר: "משרד החוץ של אוקראינה רואה את המצב הזה כשערורייתי ובלתי מתקבל על הדעת ולא ייתכן כי כל תייר אוקראיני שממבקש להיכנס למדינה כלשהיא, מתייחסים אליהם כמפרי חוקי ההגירה, בשל חוסר היכולת של המדינה להילחם בפועל בתעסוקה בלתי חוקית במדינות שלהם". כך על פי דובר משרד החוץ האוקראיני.

מאז תחילת השנה, אוקראינה לא אפשרה ל- 96 תיירים ישראלים להיכנס לאוקראינה והחזירה אותם חזרה לישראל, לעומת הממצאים של משרד החוץ האוקראיני הטוענת כי מתחילת השנה ישראל מנעה את כניסתם של 503 תיירים אוקראינים שביקשו להגיע לישראל, ובשנת 2018 ישראל לא אפשרה ל -7,730 תיירים אוקראינים להיכנס לתחומה.

היחסים הנוקשים בין המדינות והקשיים במעברי הגבול בשדות התעופה של ישראל ואוקראינה, נמצאים בימים האחרונים בדיונים והתייעצויות דיפלומטיות בין שני המדינות המנסים להביא פתרון לסיום המשבר.

נציין כי בעקבות המשבר החמור, ישראלים רבים נמנעים מלנסוע לאומן מחשש שיסורבו להיכנס לאוקראינה.

תגובות

ימח שמם

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.