אוקראינה ביקשה להרחיב את הפעילות האווירית עם ישראל

בשל הביקוש הגובר: אוקראינה ביקשה להרחיב את הפעילות האווירית עם ישראל – במשרד התחבורה הבטיחו לקיים פגישות עבודה עם המחלקות הרלוונטיות באוקראינה כדי לבדוק את האפשרות

בשל הביקוש הגובר אוקראינה ביקשה להרחיב את הפעילות האווירית עם ישראל.  משרד התחבורה הבטיח  לקיים פגישות עבודה עם המחלקות הרלוונטיות באוקראינה כדי לבדוק את האפשרות לקדם ולהרחיב את הטיסות בין שתי המדינות.

בתחילת החודש התקיים מפגש בין שר התחבורה מר ישראל כץ לבין השר להגנת הסביבה ולענייני ירושלים מר זאב אלקין. לאור בקשתם של שרים בממשלת אוקראינה התייחסו השרים בנושא הרחבת הדיאלוג בין המנהל האזרחי של שתי המדינות והאפשרות להרחיב את הפעילות והגדלת קווים נוספים בין ישראל לאוקראינה.

על פי נתוני רשות התעופה האזרחית, בשנת 2015 תנועת הנוסעים בין שתי המדינות (בטיסות ישירות) הייתה כ- 592 אלף נוסעים, בשנת 2016 – 740 אלף נוסעים, השנה צפוייה עלייה ונראה כי מספר הנוסעים בין ישראל לאוקראינה יגיע ל – 900 אלף נוסעים (שביניהם מאות אלפי ישראלים הנוסעים לאומן בכל תקופת ימות השנה). השר ישראל כץ ציין כי הנתונים מצביעים על התחזקות היחסים בין ישראל לאוקראינה. ראש מחלקת התחבורה הדגיש את החשיבות בשיתוף פעולה בתחום התקשורת האווירית בין המדינות.

" 'מדיניות השמים הפתוחים' מובילה לעלייה משמעותית בזרימת הנוסעים בשדות התעופה בישראל – היעד המבוקש של חברות התעופה ביעד אוקראינה וישראל ממשיך לגדול. בהתחשב בפוטנציאל ההולך וגדל, לאחרונה רשויות התעופה האזרחית בישראל ואוקראינה הסכימו להגדיל את מספר הטיסות המרבי המותר על הקו תל אביב-קייב בין 24 ל – 31 טיסות בשבוע מכל צד. באזורים אחרים, כמו אודסה, לבוב, חרקוב, דנייפרו (לשעבר דנייפרופטרובסק), ויניציה, זפורוז'יה – המספר המרבי של טיסות כבר גדל ל – 14 בכל כיוון", הודיע ​​ישראל כץ.

"כיו"ר הוועדה האחראית על  הקשרים הכלכליים בין ישראל ואוקראינה, אני רואה ביקוש גובר של הטיסות בין שתי המדינות. הסכמתו של שר התחבורה מר ישראל כץ התחיל לקיים דיאלוג בכדי לקדם את הסכם "שמים פתוחים" הוא חשוב ויוביל לפריצת דרך משמעותית בפיתוח היחסים בין המדינות שלנו. טיסות ה'לואו קוסט' המוזלות יובילו בסופו של דבר לעלייה במספר הטיסות וירידה במחירי כרטיסים, עבור הישראלים" אמר זאב אלקין.

במשרד התחבורה הבטיחו לקיים בעתיד פגישות עבודה בשיתוף המחלקות הרלוונטיות של אוקראינה בכדי לבדוק את האפשרות של יישום והחלת מדיניות "שמים פתוחים" בין ישראל ואוקראינה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.