שינויים בהרגלי הכבודה

אוקראיין אינטרנשיונל מקשיחה את מדיניות כבודת היד בטיסות החברה לאוקראינה

שינויים בהרגלי הכבודה • אוקראיין אינטרנשיונל מקשיחה את מדיניות כבודת היד בטיסות החברה לנוסעים במחלקת תיירים שרכשו כרטיסי טיסה במחיר מוזל • מומלץ להתארגן מראש בכדי לחסוך את אי הנעימות מחיוב תשלום נוסף

שינוי מדיניות הכבודה בחברות התעופה לאומן // צילום: באדיבות המצלם

אוקראיין אינטרנשיונל מקשיחה את מדיניות כבודת היד בטיסות החברה לנוסעים במחלקת תיירים שרכשו כרטיסי טיסה במחיר מוזל – הכללים החדשים ייכנסו לתוקפם החל מ -15 בינואר 2019 עבור כרטיסים שנרכשו החל מ -1 בנובמבר 2018.

המדיניות החדשה של אוקראיין אינטרנשיונל קובעת כי הנוסעים לאומן יוכלו לקחת איתם לטיסה מטען יד אחת בלבד במידות של עד х40х2055 ס"מ במשקל של עד 7 ק"ג, בנוסף לבגדי הלבוש העליונים, מטרייה וקביים או מקל אם יש צורך בכך, כל שאר הפריטים, כולל תיקים, מחשבים ניידים, מצלמות, סחורות שנרכשו בדיוטי פרי, או חומרים המיועדים לקריאה בטיסה, חייבים להיות ארוזים במטען היד.

במידה והנוסע יבחר לקחת איתו לטיסה פריטים נוספים, הוא יידרש לשלם עבור מטען נוסף בעלות של 15 יורו לכיוון אחד כאשר המידות של הפריטים הנוספים לא יעלה על x30x1040 ס"מ ולא חורג מ- 5 ק"ג.

על פי הכללים החדשים, נוסעים במחלקת תיירים שרכשו כרטיס טיסה לאומן כולל מזוודות, יוכלו לשאת פריטים נוספים במטען יד נוסף בתנאי שמשקלם הכולל אינו עולה על 5 ק"ג.

נוסעים לאומן שימו לב! מומלץ לבדוק את מידות התיק יד לפני הטיסה לאומן, עובדי החברה בקייב בודקים את מידות התיקים של הנוסעים באמצעות מתקנים יעודיים, החריגה מכללי החברה תגרור לאי נעימות ומחיוב תשלום נוסף בדלפקי החברה.

 

תגובות

להחרים!

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.