אוקראין אינטרנשיונל בקייב מיישמת ומקשיחה את מדיניותה בכבודת היד

על פי עדויות הנוסעים לאומן, אוקראין אינטרנשיונל בקייב מיישמת ומקשיחה את מדיניותה בכבודת היד, בכפוף למדיניות החדשה של החברה שפורסמה כאן לראשונה באומן שלום – התעדכנו

מקשיחה את מדיניותה גם במחיר? // צילום: באדיבות המצלם

על פי עדויות הנוסעים לאומן, אוקראין אינטרנשיונל בקייב מיישמת ומקשיחה את מדיניותה בכבודת היד, בכפוף למדיניות החדשה של החברה שפורסמה כאן לראשונה באומן שלום. נראה שבתקופה האחרונה יש מגמה בקייב לעמוד על כל הטיסות לתל אביב שכבודת היד תהיה בגודל המתאים ובמשקל המתאים.

כידוע לנוסעים לאומן, כל הטיסות של PS שיוצאות מקייב ב-99 % מהטיסות, העליה למטוס היא בשער D11 בשער הכי מרוחק בטרמינל, וה-GATE (השער) הזה הוא בעצם חדר סגור, מה שקורה שבשבועות האחרונים עומדים בכניסה לחדר הזה בין 4 ל-6 פקידים, רק כדי לבדוק שהכבודה וגם המשקל עומדים בתקן, בשבועות האחרונים נאלצו אנשים רבים לשלם שם כספים מיותרים ועוגמת נפש.

בכדי למנוע עוגמת נפש מיותרת מהנוסעים לאומן, נציג שוב את הכתבה שפורסמה כאן לראשונה באומן שלום כדלהלן:

אוקראין אינטרנשיונל מקשיחה את מדיניות כבודת היד בטיסות החברה לנוסעים במחלקת תיירים שרכשו כרטיסי טיסה במחיר מוזל – הכללים החדשים ייכנסו לתוקפם החל מ -15 בינואר 2019 עבור כרטיסים שנרכשו החל מ -1 בנובמבר 2018.

המדיניות החדשה של אוקראיין אינטרנשיונל קובעת כי הנוסעים לאומן יוכלו לקחת איתם לטיסה מטען יד אחת בלבד במידות של עד 55х40х20 ס"מ במשקל של עד 7 ק"ג, בנוסף לבגדי הלבוש העליונים, מטרייה וקביים או מקל אם יש צורך בכך, כל שאר הפריטים, כולל תיקים, מחשבים ניידים, מצלמות, סחורות שנרכשו בדיוטי פרי, או חומרים המיועדים לקריאה בטיסה, חייבים להיות ארוזים במטען היד.

במידה והנוסע יבחר לקחת איתו לטיסה פריטים נוספים, הוא יידרש לשלם עבור מטען נוסף בעלות של 15 יורו לכיוון אחד כאשר המידות של הפריטים הנוספים לא יעלה על 30x10x40 ס"מ ולא חורג מ- 5 ק"ג.

על פי הכללים החדשים, נוסעים במחלקת תיירים שרכשו כרטיס טיסה לאומן כולל מזוודות, יוכלו לשאת פריטים נוספים במטען יד נוסף בתנאי שמשקלם הכולל אינו עולה על 5 ק"ג.

נוסעים לאומן שימו לב! מומלץ לבדוק את מידות התיק יד לפני הטיסה לאומן, עובדי החברה בקייב בודקים את מידות התיקים של הנוסעים באמצעות מתקנים יעודיים, החריגה מכללי החברה תגרור לאי נעימות ומחיוב תשלום נוסף בדלפקי החברה.

תגובות

נסעתי לאומן בי' בטבת להילולה של ר' נתן ובחזור המזוודה שלי שקלה יותר מהמותר לא נתנו לי לעלות לטיסה עד שהוצאתי דברים מהמזוודה והיה לי עוגמת נפש מרובה מכך [לא היה לי אך לתקשר איתם כי ההיתי אחרון מכל נוסעי המטוס] אבל מה שברור שהם לא מסתירם את שנאת היהודים המובהקת והאנטישמות השורשית

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.