אומן ראש השנה תשע"ט משנה סדרי עולם – קמפיין "השתיקה" יוצא לדרך

רבי! בגעגועיי לָחַשׁ לבי לקבל עלי שתיקה – מילים אלו מרכיבות קמפיין שנושב מתוכו ריח של גאולה, שבו מוצע לרבבות העולים להשתטח על ציונו הק' של הרבי הגדול בימי ראש השנה באומן, לקבל על עצמם תענית דיבור

קמפיין 'השתיקה'

אומן ראש השנה תשע"ט משנה סדרי עולם – קמפיין "השתיקה"

רבי! בגעגועיי לָחַשׁ לבי לקבל עלי שתיקה – מילים אלו מרכיבות קמפיין שנושב מתוכו ריח של גאולה, שבו מוצע לרבבות העולים להשתטח על ציונו הק' של הרבי הגדול בימי ראש השנה באומן, לקבל על עצמם תענית דיבור – לפי שעות, בימי ראש השנה. ומתן שכרה בצידה, עשרות פרסים יקרי ערך, ובראש: 15.000 ש"ח במזומן.

הקמפיין שמתחיל בימים אלו יימשך במשך כל החודש, ושיאו באומן, בימי ראש השנה. המהלך חובק העולם זוכה לשיתוף פעולה הדוק בין כלל הגוונים בברסלב מכל הקצוות, כאשר הוא מנוהל ומרוכז על ידי כוללי חצות "אזכרה נגינתי" באומן ובבני ברק, שעל ידי מוסדות "חיי עולם".

המיזם זוכה לחסויות רחבות כדי להציע לרבבות המשתתפים בתענית הדיבור פרסים גבוהים במיוחד, מעבר לפרס הגבוה האמור, יוגרלו כרטיסי טיסה לאומן וסדרות ספרי קודש ועוד עשרות פרסים יקרי ערך. בין נותני החסות מכל הגוונים מפתיע לגלות את ממלכת התורה העולמית "עוז והדר".

במהלך הקמפיין יופץ בע"ה גליון "השתיקה", שמצד אחד ינגיש לכל אחד ואחד באשר הוא את מתנת השתיקה, להראות באצבע שהיא היא הנקודה הפנימית לקבל דרכה את מתנות הצדיק בשלמות. ומאידך מסובב על שילוב שיחת חברים בתוך תענית הדיבור, בשיחה שכולה שתיקה. דרכי ההתקשרות ופרטי המתנות, יפורסמו במלואם בתוך הגליון. עקבו ומצאו חיים.

 

 

וזה דבר הקמפיין:

השנה זוכים לשלימות התיקון שהבטיחנו הרבי הגדול בהתקבצותנו אצלו: רבבות מהמתקבצים מקבלים על עצמם  תענית דיבור – לפי שעות בשני ימי ראש השנה כפי היכולת של כל אחד ואחד וזוכים לקבל נצח. כפל פי שניים ברוחניות ובגשמיות.

כי מי יעמוד בסוד הצדיק הגדול, משה רעיא מהימנא, שגָבָה מאד בדור האחרון, לפעול תעצומות פעולותיו בראש השנה על ידי דרגת השתיקה העליונה שזכה בו ביגיעתו, עד שאינו מכה בצור לדחוק במלכות להקיץ קיצה, ומשום שתיקתו ברחמים ותחנונים נכמר לב העליון להעניק לו מתנות נצחיות עבור כל העולם. ועלינו ציווה, לתת בידו אבנים וסיד, כדי שעם שתיקה פשוטה מצידנו, בהכנעה כבושה כעני בפתח, יבנה בנינים נפלאים אשר עין לא ראתה. (עפ"י ליקו"מ כ').

מי כמו ראש כל הצדיקים שצולל בדור האחרון לתוך מעמקי התהום במסירות נפש, למצוא נתיב של פדות לכל החללים הפנויים שלא דרך שם אדם מאז בריאת העולם, ובין קוצים ודרדרים בגבורות הדין שאין שם שום ריח דקדושה, בתוך שאגת הקלגסים, הוא הולך ומסתכל על ראש השנה, ימי שורש הדין, כדי להכין, לטוות ולבנות בשתיקתו העליונה, את נימי הכינור לשיר שיתער לעתיד. בשתיקתך הנך נכלל בסוד תיקונו, עד שיתגלה השיר שכל הברואים לא יפסיקו לנגן. (עפ"י ליקו"מ סד').

הגרלת ענק על 15.000 ש"ח במזומן > עשרות פרסים יקרי ערך > כרטיסי טיסה > סדרות ספרי קודש > תשמישי קדושה > הגרלות ייעודיות לבחורי הישיבות

"השתיקה" – בקרוב: גליון היסטורי

כשתדע את האור שבשתיקה תרצה בעצמך להיות חלק. בגליון: > "מִילֵי בִּתְּרֵין" – פתאום המלכות מאירה לך פנים > היכללות בגמר תיקון הצדיק על ידי שתיקה > שיחת חברים שכולה שתיקה, איך? > פריסת עשרות המתנות והזכיות שבהגרלה הגדולה > ו…איך משתתפים?

הכל בגליון שיראה אור בקרוב…

תגובות

מה עם שיחת חברים שמחה ואהבה בין אנ"ש

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.