אומן ראש השנה: גם השנה הרה"צ רבי יעקב מאיר שכטער שליט"א ישתתף בקיבוץ הק' באומן

התרגשות רבה בקרב אלפי חסידי ברסלב ברחבי העולם לקראת הנסיעה הגדולה לקיבוץ הקדוש בימי אומן ראש השנה שתתקיים גם השנה בהשתתפותו של הרה"צ רבי יעקב מאיר שכטער שליט"א

הרה"צ ר' יעקב מאיר שכטר שליט"א בציון רבינו הקדוש // צילום: יוסי גאלדבערגער

התרגשות רבה בקרב אלפי חסידי ברסלב ברחבי העולם לקראת הנסיעה הגדולה לקיבוץ הקדוש בימי אומן ראש השנה שתתקיים גם השנה בהשתתפותו של הרה"צ רבי יעקב מאיר שכטער שליט"א. במתחם "קריה נאמנה" שעל ידי קהילת ברסלב "קרן אור" בנשיאותו של הרה"צ רבי יעקב מאיר שכטר שליט"א נערכים לקליטת אלפי חסידי ברסלב המבקשים להיות חלק מחבורות הקודש, באויר הנח והזך, ביראה ובאהבה בקדושה ובטהרה, במקום משומר ומיוחד הרחק מהמולת הרחוב.

לאור ההצלחה וההתרגשות האדירה בשל השתתפותו של הרה"צ ר' יעקב מאיר שכטער שליט"א בקיבוץ הקדוש בראש השנה אשתקד, גם השנה, הגרי"ם שליט"א ישתתף בקיבוץ הקדוש באומן, ויתפלל יחד עם אנשי שלמינו בבניין החדש והמפואר של 'קריה נאמנה' שבנייתו החלה שנה שעברה, ונמצאת בימים אלו בשלבי סיום.

במתחם החדש הוקם מקווה מפואר ורחב מימדים שיוכל לקלוט את האלפים המצטרפים לקיבוץ הקדוש, המתחם החדש ערוך לספק את כל אפשרויות הלינה והאירוח הכוללים סעודות חג שיתקיימו לאורח כל ימות החג באולם גדול ומרווח בכשרות המהודרת של הבד"ץ 'העדה החרדית'. בשל הביקוש האדיר, מיד לאחר תשעה באב תחל הרישום באמצעות מערכת טלפונית ממוחשבת שבה יוכל כל אחד לרכוש מקום מסודר לימי ראש השנה הבעל"ט.

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.