אומן ראש השנה ביישוב הדעת: אירוח ולינה באומן ראש השנה עם ארגון 'שקוף'

ארגון 'שקוף' מזמין אותכם לאירוח מושלם בימי ראש השנה במלון מפואר, במיקום שקט ונוח, המאפשר לאורחים להנות מנוף מדהים ומחוויית אירוח מרגשת המלווה באווירה רוחנית, במרחק של 2 דקות הליכה מקברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א

מסעדת טקידה וחזית המלון // תמונות אמיתיות

אירוח מושלם ומפנק במתחם הקיבוץ באומן של ארגון 'שקוף'

 

אפויים בלבו של הצדיק

ראש השנה קרב ובא ובתוך הקיבוץ המדהים של אנשי רבינו הקדוש באומן, בין כל ההמולה הכללית הרועשת ניתן למצוא קיבוץ קצת שונה.. עם הצלחה גדולה, המהווה פתרון מיוחד לאנשים שרוצים להתחבר לרוחניות בטעם מיוחד – הקיבוץ של “שקוף” הממוקם במרחק 2 דקות מהציון הקדוש.

ארגון שקוף המעביר סדנאות להעצמה אישית בכל תקופת השנה, מאפשר למסיימי הסדנאות להמשיך למסלול לימודי תמיכה, ללמוד איך לעזור לכל יהודי לרפא את החיים, קרוב ל-200 חברים הפעילים בארגון, מגיעים כמידי שנה לקיבוץ הקדוש באומן בכדי להתפלל, לשיר, ללמוד, ולאכול בצוותא באווירה חמה ומשפחתית.

בין משתתפי הארגון: ראש הדסק לענייני ערבים בערוץ 10 מר צבי יחזקאלי, גידי דבוש, הרב שמעון טייכנר, הרב נעם שרעבי, ועוד משפיעים רבים בחסידות ברסלב, המחזקים ומעוררים את לבבות משתתפי הקיבוץ להתחבר ליום הקדוש על פי דרכו של רבי נחמן מברסלב זיע”א.

מתחם שקוף באומן ממוקם על מרגלות אגם התשליך, במיקום שקט ונוח, המאפשר לאורחים להנות מנוף מדהים ומחוויית אירוח מרגשת המלווה באווירה רוחנית, במרחק של 2 דקות הליכה מקברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א.

המתחם נמצא במלון חדש בעל 4 קומות, החדרים במלון באומן מותאמים לכמות אנשים של  8-10 איש בחדר, כולל מקלחת ושירותים צמודים בכל חדר. לשירות האורחים הוקצה צוות מיוחד האחראי על ניקיון המקום בכל זמן השהות בתקופת ראש השנה.

 

ארוחות החג במתחם שקוף

מסעדת “טקידה” הפועלת שנים רבות במרכז העיר קייב, פתחה בחודשים האחרונים סניף חדש באומן בכשרותו המהודרת של רב קהילת אומן הרב יעקב ג’אן שליט”א, המסעדה היוקרתית ממוקמת בקומת הכניסה של המלון באומן, האורחים ייהנו משירותי המסעדה שתהיה פעילה בכל תקופת ראש השנה במיוחד עבור אורחי המלון, סעודות השבת והחג וכן הקידושים לאחר תפילות השבת והחג יוגשו לאורחים על ידי מלצרי המסעדה המפורסמת לאורך כל תקופת השהות במלון.

סעודות השבת והחג יוגשו במאהל גדול שהוקם ברחבת המלון באומן. המעוניינים להצטרף לאירוח במלון ניתנת אפשרות לסעוד את ארוחות החג במסעדה עצמה בנפרד ובתוספת תשלום.

 

תפילות ראש השנה במתחם שקוף

במתחם המלון באומן יתקיימו כל תפילות ראש השנה. התפילות נערכות עם הנץ החמה, בנוסח ספרדי, ומתנהלות לפי החלטות ארגון “שקוף”.

לסיכום: רבינו הקדוש חילק את אנשיו לשלוש קבוצות: הראשונה מגיעה לקבל שיריים דהיינו לבקש על ענייני העולם הזה. השנייה  מגיעה לקבל תורה. השלישית – אפויה בליבו!!! אם השניים הראשונים מגיעים לרבי נחמן כדי לקבל, כנראה שהקבוצה השלישית מגיעים כדי לתת. החבורה של “שקוף” מתאמנים כל השנה ללמוד איך לתת, לתת לעצמך, לאשתך, לילדים שלך ולכל עם ישראל.

הנכם מוזמנים להצטרף אלינו למתחם “שקוף” ולהתקרב לחבורה שזה כל עניינה – להפיץ את אור רבנו בעולם!

לפרטים והרשמה: 08-9739000 // יוסי 054-2016181

 

החדרים במלון טקידה באומן ↓

תגובות

המסעדה הכי טעימה בכל העולם. ואנו לא מגזימים. יצא לנו לשבת בטקידה קייב כמה וכמה פעמים, אוכל משביע, עשיר, טעמים מיוחדים, הכל מוגש בזמן, אווירה נעימה, והכי חשוב- זול! כיף

4

לקחו קשה ת"אכלו מעדנים ושתו ממתקים"..

3

למה מפרסמים תמונות שרואים נשים

2

מסעדה טובה אוכל באמת טוב אבל יקר בטירוף

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.