חדשות אומן

אומן נבחרה כעיר הראשונה שתשתתף במבצע שמירה על ניקיון העיר

אומן נבחרה כעיר הראשונה שתשתתף במבצע שמירה על ניקיון העיר למען תושבי העיר המקומיים באומן הנגיד ר’ אליעזר שיינר תמך ביוזמה ולקח על עצמו לדאוג באופן שוטף בתחזוקת נקיון רחוב פושקינה לנוחיותם של ציבור המבקרים באומן

פועלי הנקיון ברחוב פושקינה | צילום: באדיבות המצלם

אוקראינה יוצאת למבצע ‘שומרים על עיר נקייה’  ומבקשת מהאירגונים והאזרחים  להקדיש יום אחד למען נקיון העיר. אומן נבחרה כעיר הראשונה שתשתתף  במבצע, העסקן ר’ נתן אוחיון הפועל בשליחותו של הנגיד שיינר לקח חלק במבצע, וגייס עובדים שהחלו בעבודות הנקיון הכוללות, צביעת המדרכות, סתימת בורות, ונקיון כללי בכל רחוב פושקינה.

ההתנדבות המבורכת התפרסמה בתקשורת הכללית באוקראינה ועשתה קידוש ה’ גדול, בראיון לאתר ‘אומן שלום’  אמר העסקן נתן אוחיון כי: “ההתנדבות שלנו לא תסתכם ביום אחד בלבד, החל מהיום אנחנו לוקחים על עצמינו לדאוג בכל החודש באופן שוטף לניקיון וטיפוח רחוב פושקינה שהיה מוזנח עד כה, מגיעים תיירים מכל העולם לקברו של רבי נחמן מברסלב אנחנו רוצים שהרחוב יהיה נקי ומכובד כיאה למקום קדוש זה”

חשוב לציין! כי זוהי חובתה של העיירה לדאוג לנקות ולתחזק את המקום… בעבר דווח בתקשורת האוקראינית כי בעקבות עלייתם של חסידי ברסלב לקיבוץ הקדוש באומן בימי ראש השנה תשע”ה, הוכנסו לקופת העירייה מיסים בסכום של למעלה מ – $1,000,000. הכנסה בסכום מרשים זה לקופת העיר הייתה אמורה לסייע מאוד בפיתוח ושיקום האזור הסמוך לציון רבינו, ולמרות זאת העייריה אינה משקיעה משאבים לשיקום ותחזוקה שוטפת של מקום תיירותי זה כמקובל בעולם.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.