משרד החוץ יתגבר את מערך הקונסולרי לקראת אומן ראש השנה הבעל"ט

כמדי שנה, גם בראש השנה הזה צפויים עשרות אלפי ישראלים לפקוד את קברו של רבי נחמן מברסלב באומן. מדינת ישראל נערכת יחד עם שלטונות אוקראינה כדי להבטיח את המהלך התקין של ראש השנה הבעל"ט

שוטרים באומן ראש השנה // צילום: אומן שלום

כמדי שנה, גם בראש השנה הזה צפויים עשרות אלפי ישראלים לפקוד את קברו של רבי נחמן מברסלב באומן. מדינת ישראל נערכת יחד עם שלטונות אוקראינה כדי להבטיח את המהלך התקין של החג ולדאוג לשלומם של המתפללים. על כך שוקד צוות בין – משרדי בראשות המל"ל ובו נציגי משרדי החוץ, הפנים, התחבורה, משטרת ישראל, מד"א וגופי הצלה וסיוע נוספים. כל הפעילות באוקראינה מנוהלות ומתואמות על ידי השגרירות בקייב, בראשות השגריר בקייב.

משרד החוץ יתגבר את מערך הקונסולרי באומן בתקופת אומן ראש השנה הבעל"ט כך נמסר מדוברות משרד החוץ: "משרד החוץ החליט, גם השנה, לתגבר את המערך הקונסולרי שלו באוקראינה ויציב נציג קבוע במהלך החג באומן. הנציג יתן מענה לנושאים קונסולריים דחופים כגון אובדן או גניבת מסמכי נסיעה, כן יעניק כל סיוע חירום אחר הניתן בשגרה על ידי שגרירויות ישראל בעולם".

המלצת משרד החוץ מעשרות אלפי הנוסעים לאומן ראש השנה: "משרד החוץ מבקש מכל האזרחים המגיעים לאומן לשמור על מסמכי הנסיעה שלהם ולשאת אותם בכל מהלך השהות ואין להפקידם בידי אף גורם. ממליצים לכל אזרח לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לפני היציאה מישראל. משרד החוץ חוזר ומדגיש כי חלה חובה על כל אזרחי ישראל המגיעים לאוקראינה (כמו בכל מקום אחר בעולם) לשמור על חוקי המקום ולהישמע להוראות כוחות הביטחון המקומיים!"

 

כתובת המשרד באומן:
סופי פרוסקה 6 (בכניסה האחורית של הציון)

מס חירום של נציג משרד החוץ באומן:
380-67-7703884+

טלפון חירום של שגרירות ישראל בקייב:
380-67-7703091+

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.