התחממות בכיכר

אומן: התחממות בכיכר בעקבות השחתת הצלב – בקת"ב הושלך ברחוב פושקינה

התחממות בכיכר בעקבות השחתת הצלב – לפנות בוקר השליכו אלמונים בקבוק תבערה סמוך למסעדות ברחוב פושקינה באומן, לא נגרם נזק ואין נפגעים. תוגברה האבטחה בכל הכניסות לציון הקדוש

בקבוק תבערה ברחוב פושקינה // צילום: באדיבות המצלם

התחממות בכיכר בעקבות השחתת הצלב – לפנות בוקר (ראשון) השליכו אלמונים בקבוק תבערה סמוך למסעדות ברחוב פושקינה באומן, לא נגרם נזק ואין נפגעים. תוגברה האבטחה בכל הכניסות לציון רבי נחמן מברסלב זיע"א.

כפי שפורסם אמש, בשבת האחרונה נערים השחיתו את הצלב הממוקם בנהר התשליך באומן, על פי הדיווח מאומן בשעות בוקר של שבת, עברו נערים סמוך לצלב ושברו את רגלי הפסל, המשטרה עצרה 10 בחורים עוברי אורח שעברו בפושקינה ונעצרו במהלך השבת בחשד שהשחיתו את הצלב, בצאת השבת הם שוחררו לאחר שנעצרו 2 חשודים מרכזיים באירוע.

בתגובה בטוויטר שגריר ישראל באוקראינה, יואל ליאון כתב: "שמעתי את החדשות על מעשה הוונדליזם נגד צלב באומן. אני רוצה לגנות בתוקף את המעשה הזה, כמו גם כל פעולה נגד כל סמל דתי של כל דת. אני מקווה שהפרובוקציה הזאת לא תפגע בקיום של כל הקהילות באומן זו לצד זו בשלום".

חשוב לציין כי לא מדובר בבחורים המשתייכים לחסידות ברסלב, החשודים במעשה הינם בחורים אמריקאים שהגיעו לאומן במסגרת מסע קברי צדיקים באוקראינה.

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.