אומן העיר המתויירת ביותר עולה מדרגה בסדר העדיפות של הפרלמנט האוקראיני

מקומה של אומן הנחשבת כעיר המתויירת ביותר באוקראינה עולה מדרגה בסדר העדיפות של הפרלמנט האוקראיני, של הארגונים החברתיים, וחברות התיירות הבינלאומיות שמבטיחים להביא תיירים מאירופה, מזרח התיכון, ואמריקה

אומן העיר המתויירת ביותר באוקראינה

אומן העיר המתויירת ביותר עולה מדרגה בסדר העדיפות של הפרלמנט האוקראיני

מקומה של אומן הנחשבת כעיר המתויירת ביותר באוקראינה עולה מדרגה בסדר העדיפות של הפרלמנט האוקראיני, של הארגונים החברתיים, ארגוני הצדקה, וחברות תיירות מקומיות ובינלאומיות שמבטיחים להביא תיירים מאירופה, מזרח התיכון ואמריקה.

כפי שפורסם בעבר ב'אומן שלום', אומן נחשבת לעיר המתויירת ביותר באוקראינה כך על פי הדוחות שהתפרסמו על ידי מנהלת שירות הגבולות של אוקראינה. בדו"ח שהתפרסם על ידי מנהלת שירות הגבולות של אוקראינה התפרסמו נתונים מעניינים המצביעים על כך כי הרוב המכריע של התיירים המבקרים בבירה האוקראינית, מבקרים במחוז צ'רקסי – העיר אומן הנמצאת במחוז אירחה את כמות התיירים הגדולה במדינה – בשנים האחרונות העיר אומן מטפסת ומובילה בתיירות הנכנסת לאוקראינה בזכות חסידי ברסלב ורבבות הנוסעים לאומן.

הנתונים הללו מצביעים על חשיבותה של העיר אומן הנמצאת כיום במקום הראשון בתיירות הנכנסת באוקראינה. קברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן מושך אליו רבבות יהודים מכל העולם, מגמת העלייה לרגל לקברו של רבי נחמן מברסלב גדלה וצומחת, קרבניטי המדינה החלו להתייחס לנתונים ברצינות רבה.

בתאריך ב' אייר (17 לאפריל) ראש ממשלת אוקראינה וולדימיר גרויסמן הגיע עם משלחת מהפרלמנט האוקראיני לביקור עבודה באומן בכדי לקדם את פיתוח העיר התיירותית. ראש ממשלת אוקראינה הודיע על ביצוע ויישום מספר פרויקטים בקנה מידה גדולים, לשם כך הוקצו תקציבי ענק למימוש ויישום תוכניות קידום התהליך.

באתר הרשמי של מחוז צ'רקס התפרסמו דוחות אסטרטגיים על הקצאת תקציבי ענק לפיתוח תוכניות תיירות הפנים והחוץ בכל אזור העיר אומן, כחלק מיישום תוכניות הפיתוח, לראשונה באומן יוקם פורום תיירות שיכלול אנשי מקצוע ומומחים מהטובים ביותר בתעשיית התיירות באוקראינה, בתוכנית הפורום יתקיימו דיונים על החשיבות של העבודה המשותפת בין הארגונים בפיתוח התיירות באומן.

לדברי המארגנים, פורום התיירות נועד לפתור במשותף את הנושאים הבוערים בתחום האירוח והתיירות באומן – לטענתם, באומן קיימות סוגיות רבות המעכבות את התפתחותה של תעשיית התיירות באומן, בין השאר – רמת השירות של המקומיים בבתי המלון באומן גרועים, קיים מחסור במלונות טובים ואכסניות לתיירים, מארגני הפורום אומרים: "המטרה שלנו היא להפוך את העיר ליעד התיירותי הפופולרי ביותר באוקראינה ולפתוח את אומן לאירופה, למזרח התיכון ולאמריקה".

תגובות

רק בגלל היהודים!!! רק בגלל קברו של הרב!! חוץ מזה מה יש באומן?

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.