חדשות אומן

אומן היא העיר המתויירת ביותר באוקראינה, כך עולה מדו”ח חדש שהתפרסם

אומן היא העיר המתויירת ביותר באוקראינה, כך עולה מדו”ח חדש שהתפרסם על ידי מנהלת שירות הגבולות של אוקראינה – סיפוח האי קרים והלחימה במזרח המדינה הובילה לירידה של 50% בכניסת תיירים לתחומה של אוקראינה – העיר אומן מטפסת ומובילה בתיירות הנכנסת למדינה בזכות חסידי ברסלב ורבבות הנוסעים לאומן

מעמד 'תיקון הכללי' בערב ראש השנה תשע"ז באומן | צילום: יוסי גאלדבערגער

הפעם זה רשמי, אומן היא העיר המתויירת ביותר באוקראינה כך עולה מדו”ח חדש המסכם את שנת 2016  שהתפרסם על ידי מנהלת שירות הגבולות של אוקראינה. על פי הדו”ח, עד שנת 2015 הערים הפופולריות ביותר באוקראינה בהן ביקרו התיירים הזרים היו העיר  קייב, לבוב, אודסה, ואזור הקרפטים.

לאחר סיפוח חצי האי קרים והלחימה במזרח המדינה החלה ירידה הדרגתית של כניסת הזרים למדינה, מדובר בירידה משמעותית של 50% בכניסת תיירים לתחומה של אוקראינה. בשנה שעברה שנת 2016 החלה עלייה משמעותית בכניסת התיירים לאוקראינה, בדו”ח שהתפרסם על ידי מנהלת שירות הגבולות של אוקראינה מתפרסמים נתונים מעניינים המצביעים על כך כי הרוב המכריע של התיירים המבקרים בבירה האוקראינית, הגיעו גם מישראל, בנוסף,  אזור צ’רקסי שהעיר אומן נמצא בתחומו אירח את כמות התיירים הגדולה במדינה  – העיר אומן מטפסת ומובילה בתיירות הנכנסת לאוקראינה בזכות חסידי ברסלב ורבבות הנוסעים לאומן.

הנתונים הללו מצביעים על חשיבותה של העיר אומן הנמצאת כיום במקום הראשון בתיירות הנכנסת באוקראינה. קברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן מושך אליו רבבות יהודים מכל העולם, מגמת העלייה לרגל צפויה לגדול ולצמוח גם בשנים הבאות, קרבניטי המדינה צריכים להתייחס לנתוני הדו”ח שפורסם על ידם.

נכון להיום, אומן מנוהלת על ידי ראש עיר וחברי מועצה שאינם מבינים בחשיבותה של התיירות הנכנסת לתחומם, התיירים המבקרים במדינה מכניסים כסף רב לקופת המדינה, העיר אומן נהנית מביקורם של התיירים המכניסים עבודה וכסף לתושבי העיר המקומיים. כמקובל בעולם, עיר מתויירת אמורה לקבל תקציבים ומשאבים מיוחדים לשיפור תשתיות העיר בכדי למשוך אליה את התיירים הרבים.

במקום להשקיע את המשאבים הדרושים לשיפור האזור, ראש העיר אומן עסוק בלהתנכל לרבבות התיירים היהודים המבקרים בעירו, מאז בחירתו לראשות העיר עסוק ראש העיר בהרס מבנים ציבוריים, ומונע את שיפור התשתיות באזור, מצב זה חייב לקבל תשומת לב מיוחדת, מתפקידם של קברניטי המדינה להתייחס לנושא זה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.