אוהל בנתב"ג: הפתרון היצירתי לעומסים בשדה התעופה יוצא לדרך • תיעוד ראשון

בנמל התעופה בן גוריון סיימו השבוע להקים את האוהל שייתן מענה בזמני העומס והחגים למחסור בדלפקי הבידוק בטרמינל 3. האוהל יפתור את המחסור בדלפקי הרישום והצ'ק אין עד לבניית בניין הקבע שתחל בעוד מספר שנים

אוהל הצ'ק אין החדש // צילום: חו"ל מהודר

הפתרון היצירתי לעומסים בשדה התעופה יוצא לדרך • תיעוד ראשון

בנמל התעופה בן גוריון סיימו השבוע להקים את האוהל שייתן מענה בזמני העומס והחגים שגורמת למחסור בדלפקי הבידוק בטרמינל 3. האוהל יפתור את המחסור בדלפקי הרישום והצ'ק אין עד לבניית בניין הקבע שתחל בעוד מספר שנים.

הקמתו של האוהל יצא לדרך לאור הגידול המשמעותי שחל בשנים האחרונות בתנועת הנוסעים בנתב"ג, האוהל ישמש כאולם זמני בו יתקיים הליך מלא של טיפול בנוסע היוצא עבור חלק מהטיסות הממריאות מנתב"ג, לרבות טיפול בכבודת הנוסע, דלפקי ומכונות בידוק ביטחוני, צ'ק אין ועוד.

לאחר מסירת המזוודות בשלב הצ'ק אין, יעלו הנוסעים לקומה השלישית שממנה הם יגיעו לבידוק הביטחוני של כבודת היד כמו כל שאר הנוסעים. הם יעברו בביקורת הגבולות ומשם אל מתחם המסעדות והחנויות.

האוהל החדש ממוזג והוקם בשטח של כ-2,500 מ"ר שישמש כטרמינל זמני. האוהל הוקם בחניון מספר 25 הממוקם בקומת הקרקע צמוד לצד המזרחי של טרמינל 3 בנתב"ג. באוהל החדש יפעלו 25 דלפקי שירות לנוסע היוצא, וייפתח לפעילות כבר בימים בקרובים. הקמתו של האוהל יצא לדרך לאור הגידול המשמעותי שחל בשנים האחרונות בתנועת הנוסעים בנתב"ג. ונועדה לאפשר להתמודד עם תנועת הנוסעים שרק צפויה להתגבר בשנים הקרובות, הרחבה של מספר הדלפקים יוכלו לתת שירות יעיל ומהיר לנוסעים.

האוהל שהוקם הוא אוהל זמני שמבנה קבוע צפוי להחליפו בשנים הקרובות, ברש"ת מסבירים כי הליך תכנוני דורש קבלת אישורים שאינם מתקבלים מיידית, ובשל כך נמצא פתרון של הקמת מבנה זמני שיאפשר מענה מיידי לביקושים והגידול בקיבולת הנוסעים.

 

אוהל צ'ק אין בנתב"ג

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.