חדשות אומן

‘אובר’ מצליחה להוזיל משמעותית את מחירי הנסיעות לאומן

‘אובר’ מצליחה להוזיל משמעותית את מחירי הנסיעות לאומן • 4 חודשים עברו מאז שהחלה ענקית שיתוף הנסיעות ‘אובר’ את פעילותה באוקראינה, יותר ויותר ישראלים משתמשים בשירות הנסיעות שחוסך משמעותית את עלויות ההתניידות באוקראינה והנסיעה לאומן • ‘אומן שלום’ בדק ומצא כי מחיר הנסיעה עם ‘אובר’ חוסך לנוסעים כ- 50% מעלות הנסיעה המקובלת עד כה • כל הפרטים בכתבה

אובר' אוקראינה | צילום: uber

לפני 4 חודשים בתאריך ט’ שבט, פרסמנו כאן ב’אומן שלום’ כי ענקית שיתוף הנסיעות ‘אובר’ החלה להפעיל את שירותיה ברחבי אוקראינה. בדקנו את עלויות הנסיעה לאומן באפליקציית החברה שהסתכמו במחירים של 35 דולר עד 40 דולר. ‘אומן שלום’ עקב אחרי השימוש בשירות החדש שהביא לתוצאות מעניינות: ‘אובר’ מצליחה להוזיל משמעותית את מחירי הנסיעה לאומן.

4 חודשים עברו מאז שהחלה ענקית שיתוף הנסיעות ‘אובר’ את פעילותה באוקראינה, יותר ויותר ישראלים משתמשים בשירות הנסיעות ‘אובר’ שחוסך משמעותית את עלויות ההתניידות באוקראינה והנסיעה לאומן – למערכת האתר מגיעות פניות של נוסעים המדווחים כי השימוש בשירות החדש אינו מאכזב! – ‘אומן שלום’ עקב אחר הנסיעה לאומן של אחד מאנ”ש שנוסע לעיתים תכופות לאומן ומשתמש בשירות החברה שמסיעה אותו לאומן במחיר של 43$ בלבד לעומת המחירים המבוקשים בשוק ונעים בין 80$ – עד 120$ (תלוי בסוג הרכב).

האם השירות יפגע במפעילי הנסיעות הפעילים באומן? התשובה היא חד משמעית: לא.

אוּבֶּר היא חברה אמריקאית המספקת שירותי תחבורה שיתופית ומפעילה את האפליקציה Uber , המאפשרת יצירת קשר והסעה בתשלום בין נהגים לנוסעים. החברה מפיצה יישום סלולרי המאפשר יצירת קשר בין נהגים לבין נוסעים פוטנציאליים. הטכנולוגיה מאפשרת את החיבור בין הנהגים לנוסעים ומספקת גם את אמצעי התשלום, ובתמורה לכך גובה עמלה יחסית מתוכו. בשונה מישראל ומדינות אחרות בעולם, טרנד הטרמפים בתשלום באוקראינה קיים כבר עשרות שנים, בעלי הרכבים המקומיים מחפשים הזדמנויות ואפשרויות מזדמנות בכדי לכסות את העלות הגבוהה של תחזוקת הרכב, ואם אפשר להרוויח כסף גם זה בא בחשבון.

האפליקציה של ‘אובר’ עושה להם את העבודה ונכנסת במהירות לתודעת בעלי הרכבים המצפים ללקוחות המזדמנים שיסעו ברכבם ליעד המבוקש. בשימוש השירות באוקראינה ישנם מעלות וישנם חסרונות רבים שלא לטובת מזמיני השירות, מלבד החיסכון בעלויות הנסיעה, זמינות הנהגים היא מעלתה העיקרית של השירות שמוכיחה את יעילותה, נוסע שלא התארגן מראש ולא הזמין מונית לאומן או ליעד אחר, יוכל בכל רגע נתון להפעיל את האפליקצייה שתזמין את הנהג הנמצא בקרבת מקום, הנסיעה יעילה וחסכונית מאוד לנוסעים המעוניינים להתנייד במרכזי העיר קייב או בכל מקום אחר – המחירים נגבים באמצעות מונה שמופעל באפליקצייה ומוצג לנוסע מיד בסיום ההגעה ליעד המבוקש – על פי תקנון החברה הנהג אינו יכול לדרוש מעבר למה שמוצג במונה, אי ציות לתקנון תביא לפיטורו של הנהג משירות החברה.

חשוב לציין כי בנסיעה מרוחקת מחוץ לעיר כדוגמת אומן הרחוקה משדה התעופה בוריספול – קייב כ- 280 ק”מ הנהגים יכולים לסרב להזמנה, משום שהנוסע ישלם על כיוון אחד ובחזרה לקייב הנהג יחזור עם רכבו ללא נוסעים, לעומת הנסיעה במרכז העיר שבה הנוסעים זמינים יותר. במקרה של סירוב הנהג לנסיעה לאומן או לכל יעד אחר מבוקש באוקראינה חסידי ברסלב משתמשי השירות שהתנסו ב’אובר’ ממליצים לפעול בדרכים הבאות, לא להודיע לנהג את יעד הנסיעה (במקרה שלנו מדובר באומן) עד שכבר נסעתם כמה ק”מ טובים, הנהגים שנוסעים לאומן זקוקים לעבור דרך מרכז העיר קייב, הגעתם למרכז העיר! בקשו מהנהג להגיע לאומן (או לכל יעד אחר מרוחק שתבקשו) אם הנהג יסרב בגלל המרחק, תבטיחו לו טיפ תוספת של כמה דולרים בודדים – זה עובד.

השירות של ‘אובר’ מסייע לנוסעים לאומן הנוחתים בנמלי תעופה מרוחקים בערי אוקראינה השונות, הנוסעים יכולים לתכנן את הנסיעה כמה ימים קודם ולתאם עם הנהגים המקומיים הנוסעים ליעד הרצוי, האפליקציה מאפשרת ליצור קשר עם הנהג ואפילו לקבל אינפורמציה על סוג הרכב ועל מקומות ישיבה זמינים ועוד.

לתשומת לבכם! הנסיעה בשירות ‘אובר’ מומלצת לדוברי השפה המקומית. מטעמי ביטחון, מומלץ להיעזר בחברות נותני השירות היהודים המנהלים את חברת ההסעות המוכרות המציעים נוחות ובטחון מירבי לנוסעים לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.