אברכי "כולל חצות-ארץ ישראל" בנסיעה מיוחדת לרגל היארצייט של רחל אמנו ע"ה

לרגל היארצייט של רחל אמנו ע"ה יצאו השבוע אברכי "כולל חצות ארץ ישראל" בחצות הלילה למסע תפילות מיוחד עבור הצלחת הבנין הקדוש שנבנה לטובת כולל חצות בראשות הרה"ח ר' יהושע מאיר דויטש שליט"א ולגאולה השלמה של עם ישראל • צפו בתיעוד

אברכי כולל חצות סמוך לשריד בית מקדשינו // צילום: באדיבות המצלם

 

לרגל היארצייט של רחל אמנו ע"ה שיחול בשבת קודש, יצאו השבוע (ליל חמישי) אברכי "כולל חצות ארץ ישראל" בחצות הלילה למסע תפילות מיוחד עבור הצלחת הבנין הקדוש שנבנה לטובת כולל חצות בראשות הרה"ח ר' יהושע מאיר דויטש שליט"א ולגאולה השלמה של עם ישראל.

אברכי הכולל הגיעו תחילה לקבר רחל שם נשאו תחינה אצל "מאמע רחל" עם ניגונים מיוחדים של בקשה ותפילה, לאחר מכן נסעו לכותל המערבי, שם גם נשאו תפילה ליד שריד בית מקדשינו. לאחר בקשת התחינות, התיישבו כולם על הריצפה ואמרו את "תיקון חצות" ולאחריה שרו בערגה שירי חצות של ברסלב ועוד שירי התעוררות כמו 'אני מאמין', 'רחם נא' ולאחר מכן רקדו יחדיו ושרו מעומק הלב 'תהא השעה הזאת', 'הטוב כי לא כלו רחמיך'.

לאחר מכן התקיים מעמד קבלת עול מלכות שמיים בהשתתפות הרב עדס שליט"א מתוך התעוררות עצומה, לאחר המעמד התקבצו יחד להתפלל באופן מיוחד על תורמי ותומכי ושותפי הכולל חצות, כל אברך התפלל על השותף שלו שמחזיק אותו וכן התפללו על הרשימה המיוחדת של הקויטל של הכולל חצות המיוחד, בסיום אמרו "תיקון הכללי" ברוב עם להצלחת בניית הבנין הקדוש ולגאולה השלמה ובנין בית המקדש.

צפו בתיעוד ממסע התפילה:

 

 

תגובות

למה נמחק המעמד של המקובלים החדשים של הכולל שפורסם אמש?

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.