בישול עצמי

רוצים לבשל לבד? בתנאים מסויימים ובזהירות הראוייה,זה אפשרי. כל המידע הנחוץ בשביל לבשל לבד

בישול עצמי

ישנן אכסניות שבהן יכול כל אורח לחמם או לבשל את האוכל הפרטי שלו במטבח האכסניה. מובן שמטבח כזה הוא בוודאי טרף, אלא שגם במטבח כזה ניתן להשתמש באופנים דלהלן:

א. החימום במתקני החימום השונים ייעשה כמבואר לעיל – כשהאוכל עטוף היטב. כאשר מדובר בתנור וכדומה, ניתן להשתמש בנייר אלומיניום או בתבניות חד פעמיות סגורות. במיקרו גל ניתן להשתמש בנייר, בניילון, בכלי פלסטיק כשר מכוסה או בכל רעיון מקורי אחר. אם יש חשש לשאריות מזון טרף על דפנות התנור או המיקרוגל, יש להשתמש בשתי עטיפות, כשהחיצונה תהיה חד פעמית ותיזרק אחר כך. על כירי הגז ניתן להניח כל סיר (ההנחה היא שהאש שורפת כל שארית בישול קודם). כמו כן, ניתן להשתמש בקומקום חשמלי הנמצא במטבח או בחדר.

ב. השימוש בכיורים – רצוי מאוד להקפיד לפני השטיפה שהכיור יהיה פנוי מכלים של גויים ונקי משאריות של אוכל טרף, אך גם באופן זה אין לשפוך על הכלים הכשרים שבכיור מים חמים, משום שהכיור עצמו הוא טרף. ניתן להשתמש במים חמים ברמת חום שיכול להכניס את ידיו לתוכם. אם הכלים של היהודי התלכלכו במזון שאינו כשר, כל עוד לא היה זה בחום שהיד סולדת בו, די לשוטפם בסבון (ניתן להשתמש גם בסבון של האכסניה, ואם נצרך להשתמש בסקוטש של האכסניה, ינקה אותו משאריות מאכל, וישתמש בו עם סבון הפוגם את הטעם הבלוע בו).

ג. לאוכל קר ניתן להשתמש בשעת הצורך גם בכלים נקיים של האכסניה.

קרא עוד

תגובות

No comments found.

add comment

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.