'הצלה אוקראינה' תעמיד מסוק בכוננות במנחת סמוך לציון רבי נחמן מברסלב באומן בכל תקופת ימי ראש השנה לטובת החולים שיזדקקו לפינוי מהיר לבתי החולים - הפינוי במסוק יקצר את זמן ההגעה של החולה לבית החולים בקייב לכשעה במקום מספר שעות של פינוי באמבולנס

המסוק שיועמד בכוננות סמוך לציון הק' באומן צילום:הצלה אוקראינה
מאת: מערכת "אומן שלום" | כ"א אלול תשע"ז שתף
הגדל כתב:

'הצלה אוקראינה' תעמיד מסוק בכוננות במנחת סמוך לציון רבי נחמן מברסלב באומן בכל תקופת ימי ראש השנה לטובת החולים שיזדקקו לפינוי מהיר לבתי החולים הפינוי במסוק  יקצר את זמן ההגעה של החולה לבית החולים לכשעה במקום מספר שעות של פינוי באמבולנס מה שיסייע רבות להצלת חיי אדם במקרים של פיקוח נפש וסכנת חיים.

מרפאת הצלה אוקראינה פועלת בכל ימות השנה בסמוך לציון הקדוש של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל (סמוך לקרית ברסלב) באומן תהיה סגורה כמידי שנה בתקופת ראש השנה. מיום ראשון כ"ו אלול (17.09.17) ועד יום רביעי ז' תשרי (27.09.17) בצהריים.

במקרה חירום רפואי מומלץ לפנות ל''מרפאת אומן' שנפתחת במיוחד בימים הנ"ל בחסות איחוד הצלה ובשיתוף איחוד ברסלב באומן. במרפאה הממוקמת במתחם הקלויז המרכזי שבסמוך לציון רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה ישהו צוות רופאים מורחב שיעניקו טיפול וסיוע רפואי בכדי למנוע את הצורך בפינוי מיותר לבתי החולים המקומיים באוקראינה מה שעלול לעלות ח"ו בחיי אדם. 

במקרים חריגים הרב הלל כהן יו"ר הצלה אוקראינה יתאם פינוי במסוק או באמבולנס לבתי החולים בקייב או אודסה. פינוי במסוק (שיועמד בכוננות במנחת הסמוך לציון רבי נחמן מברסלב באומן בתקופת ימי ראש השנה) לבתי החולים יקצר את זמן ההגעה של החולה לבית החולים לכשעה במקום מספר שעות של פינוי באמבולנס מה שיסייע רבות להצלת חיי אדם במקרים של פיקוח נפש וסכנת חיים.

הרב הלל כהן יו"ר הצלה אוקראינה מסר: "כמידי שנה במרפאת אומן שפועלת בשיתוף איחוד ברסלב באומן ובחסות איחוד הצלה מבקשים ממני לסייע בפינוי חולים לבתי החולים בקייב או אודסה. חלקם אף נזקקים לפינוי דחוף לבית חולים בישראל מה שמצריך הטסה רפואית דחופה מה שיכול להסתכם בעלויות של עשרות אלפי דולרים. ביטוח רפואי לחו"ל לפני הטיסה ימנע הוצאות כלכליות מיותרות במקרי חירום".

בתמונות: המסוק שיועמד בכוננות במנחת הסמוך לציון רבי נחמן מברסלב באומן בתקופת ימי ראש השנה - צילום: דוברות הצלה אוקראינה

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
קמפיין השנה מבית 'שיח השדה'
חדשות ברסלב
קמפיין השנה של ארגון שיח השדה לקראת ימי הקיבוץ הקדוש באומן
ההיסטוריה חוזרת!
חדשות אומן
ראש ממשלת אוקראינה מר ולדמיר גרויסמן התחייב לפעול להחזיר את הקלויז של מוהרנ"ת זצ"ל באומן לידי חסידות ברסלב
הגרי"מ שכטר מגיע לאומן
חדשות אומן
דרמה בברסלב: שלושים שנה מאז ביקורו הראשון הרה"צ ר' יעקב מאיר שכטר שליט"א, ימריא מחר (חמישי) במטוס פרטי לאומן
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר