מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו • פרוייקט חידוש ושיפור פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' החלו בשיפוץ מאסיבי כללי בכל מתחם הציון הק' - כל מתחם הציון ירוצף במרצפות חדשות ויוקרתיות, אריחי עץ יפארו את הקירות בכל המתחם, יתוספו ארונות ספרים מפוארים לשירות הציבור ועוד... במקביל יחלו בשבועות הקרובים בהקמת גשר הכהנים וחיפוי חיצוני בקלויז המרכזי - ב'אומן שלום' נעקוב ונביא גלריות ועדכונים שוטפים ממהלך השיפוץ הנרחב

עובדי "איחוד ברסלב באומן" מקבלים את המרצפות החדשות צילום: אומן שלום
מאת: מערכת "אומן שלום" | ב' תמוז תשע"ז שתף
הגדל כתב:

'איחוד ברסלב באומן' החלו בימים אלה בשיפוץ מאסיבי וחידוש כללי בכל מתחם הציון הק'. על פי התוכנית כבר מחר (שלישי) יחלו עובדים מטעם 'איחוד ברסלב באומן'  לרצף את רצפת מתחם הציון הק' במרצפות יוקרתיות ואיכותיות עמידות בפני שבירה והחלקה. 

אריחי עץ יפארו את קירות הציון הק' בכל המתחם כולל בעזרת נשים וביציאות, הוזמנו ארונות ספרים חדשים ומפוארים שיותקנו בכל מתחם הציון הק' בהם יונחו ספרים שימושיים לשירות הלומדים והמתפללים המבקרים באומן.

היכל הכהנים הממוקם במתחם, גם הוא נכלל במסגרת פרוייקט השיפוץ הנרחב, ויעבור בימים הקרובים שיפוץ יסודי וישנה את פניו לנוחות ציבור הכהנים המתפללים בהיכל. תאורה חדשה ואריחי עץ יפארו את קירות ההיכל,  יותקנו ארונות ספרים חדשים ועמוד תפילה לחזן שיקובע בין ארונות הספרים.

במקביל. בשבועות הקרובים יחלו בפרוייקט הקמת גשר הכהנים שיהווה פיתרון הלכתי לכהנים הנכנסים לציון הק'. התוכניות וההדמיות של הגשר החדש אושרו על ידי הפרלמנט בקייב, וכבר בשבועות הקרובים נוכל לבשר על המוגמר.

במסגרת פרוייקט שיפוץ הציון הק' יכללו גם עבודות חידוש הקלויז המרכזי, על פי התוכנית שהגיעה ל'אומן שלום' הקיר החיצוני של מבנה הקלויז יחופה בבידוד וציפוי חיצוני.

עבודות השיפוץ יתקיימו לאורך כל החודשיים הקרובים, על פי הצפי הפרוייקט ימשך עד לסיומו המשוער בתאריך א' אלול הבעל"ט. מנהלי 'איחוד ברסלב באומן' מבקשים מציבור המתפללים והמבקרים באומן להבין את חשיבות הענין הנעשה במטרה לפאר את בית רבינו הק' ולתועלת כלל הציבור המבקר באומן.

גבאי הספרים מטעם 'איחוד ברסלב באומן' הרב נתן צמח אומר ל'אומן שלום' כי "לאור בקשת הרבים, ניתנת אפשרות לציבור הקדוש הזדמנות לתרום ספרים חדשים ונצרכים שיעמדו לציבור המתפללים בהיכל הציון הק' - ניתן לתרום להצלחה, לרפואה, ולעילוי נשמה, השמות של הזוכים ירשמו על גבי הספרים, ויעמדו בארונות הספרים החדשים שימוקמו במתחם".

"בשבועיים הקרובים יוצא קונטיינר (מכולה) מישראל לאומן - להלן הדברים הנחוצים לתרומה - 300 סידורים כלילת יופי נוסח ספרד ו-300 סידורים נוסח עדות המזרח, 250 מחזורים ליום כיפור נוסח ספרד ו250 נוסח עדות המזרח. בנוסף, לציון הק' דרוש 20 יח' סכך קיינעס המהודר לסוכת הציון הקדוש בה תתקיים סעודת ההילולא המרכזית של רבינו הק' - כל אחד יכול לזכות ולהיות שותף בהוצאות הציון".

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר