מלון וואן באומן • נראה כי חברת "גלאט-תור" שחקנית מרכזית בשוק הלינה והאירוח באומן שמה את פעמיה לעבר מלון "ONE" - אם "חושן" הוא מלון הפרימיום של החברה, כעת "ONE" הינו מלון הביניים של החברה. ומכיוון שמלונות הביניים פונים לחתך האוכלוסיה הרחב ביותר, בחרנו לסקר לטובת גולשי 'אומן שלום' את המלון "וואן" - המלון השני ברמה ובאיכות השירות לציבור הנוסעים לאומן

מלון וואן באומן צילום: יח"צ
מאת: שימי בקר | ו' ניסן תשע"ז שתף
הגדל כתב:

מה עדיין לא נאמר, או במקרה שלנו נכתב, על צמיחתה הגשמית של אומן היהודית. אין חותם עבה יותר לכך מהעובדה כי גם גויים מקומיים אשר הבינו איפה נמצא הכסף הגדול באומן, כאלה אשר מנסים לעלות על העגלה ולתפוס טרמפ מיוחל אל חוף מבטחים, האושר והעושר, זאת בדמות מלונית וחברת הסעות המיועדות לקהל ההולך וגדל של היהודים הפוקדים את עיר הגעגועים. קשה עד בלתי אפשרי לגעת במגמה מסתמנת, שכן נכון להיום לתייר היהודי באומן אופציות אירוח מכוכב אחד עד חמישה. מענה לכל כיס והתחרות בעיצומה. אם יותר לנו לנבא בקרוב ממש היא רק תלך ותגדל, מה שיחייב את בעלי מוקדי האירוח לגלות יצירתיות יתר על מנת לשמר את הלקוחות ולהפוך אותם לקבועים.

נראה כי חברת "גלאט-תור", שחקנית מרכזית בשוק הלינה ואירוח באומן וכפי שניווכח בהמשך, לא רק בעיר הגעגועים, ראתה את הנולד. בנוסף למלון "חושן" היוקרתי, יש שיגידו היוקרתי ביותר באומן היום, שמה החברה את פעמיה לעבר מלון "ONE", הממוקם כמאתיים מטרים בערך מהציון הק'. אם "חושן" הוא מלון הפרימיום של החברה כעת, "ONE" הינו מלון הביניים של החברה. ומכיוון שמלונות הביניים פונים לחתך האוכלוסיה הרחב ביותר, בחרנו היום לסקר לטובת גולשינו את המלון "ONE" (רח' טולסטוי 7).

היתרון הגדול ביותר של "ONE" הוא ברמת הארוחות המוגשות לאורח המבקר במלון. ממש כמו ב"חושן" היוקרתי, גם כאן מועסק משגיח צמוד 24/7 ומי שאחראי על הטעם והריח הוא לא אחר מאשר השף שלום דרעי, המחלק את זמנו בין מטבחי "חושן" ו"ONE".

שמו של השף הולך לפניו וכאחד שטעם ממעשה ידיו. המקווה של מלון וואן נחשב המפואר ביותר באומן, המקווה הוא באמת משהו שבהחלט כדאי להתעכב עליו. המים הצלולים והמחוממים של המקווה, רוחב הבור שמזכיר בריכת שחיה, המגבות ומוצריי ההיגיינה לרווחת הטובל ועוד נקודות טובות, עושים את המקווה לפנינה של ממש.

גם בחדרי האירוח של "ONE" נראה כי הושקעה מחשבה. בחלק מהחדרים ישנן מרפסות שמש, ארונות בגדים ומקררים קטנים. המיטות ברמה גבוהה, בעלי מזרנים מזמינים והמצעים צחורים וריחניים בטעם של בית.

הקריצה לעבר הסטנדרטים הגבוהים שהציבה "גלאט-תור" בחושן, משתקפת גם כאן בדמות דלפק קבלה ולובי פעיל 24 שעות ביממה. מיותר לציין כי המקום מציע אינטרנט אלחוטי (WI FI) חינם ושמירה קפדנית 24/7. מלון "ONE" הינו מלון חדש במיקום אידיאלי. קרוב לכל ההתרחשויות, אך נמצא בסביבה שקטה ופסטורלית. שווה ביקור!

להזמנות: 02-547-7600 ("גלאט-תור")

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר