זכו בפיס ויטוסו לאומן • זוג חרדי מירושלים זכו ב 12.5 מיליון ש"ח בהגרלת הלוטו, אך לפני הכל יש להם גם חלום ישן שאותו הם מתכוונים להגשים בקרוב וזהו מסע לקברי צדיקים ובראשו ביקור בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן

זוכה בפיס תמונת אילוסטרציה: מפעל הפיס
מאת: מערכת "אומן שלום" | כ"ד שבט תשע"ז שתף
הגדל כתב:

זוג חרדי מירושלים זכו ב-12 וחצי מיליון ש"ח בהגרלת הלוטו אך לפני הכל יש להם גם חלום ישן שאותו הם מתכוונים להגשים בקרוב וזהו מסע לקברי צדיקים ובראשם ביקור בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן

זוג חרדים תושבי העיר ירושלים הורים ל-6 ילדים הם הזוכים המאושרים שניחשו את המספרים הנכונים בהגרלת הלוטומניה של מפעל הפיס שהתקיים במוצאי שבת, בני הזוג פתחו נרגשים את ספר התהילים והחלו לומר פרקי תהילים בשבח והודיה על זכייתם בלוטו. אמש (שני) הגיעו בני הזוג לקבל את הפרס הגדול שהתחלק בין שני זוכים מאושרים.

בני הזוג המאושרים בני 45, הורים לשישה ילדים, שצברו חוב של 4000 שקל לחברת החשמל, ניסו אמש (מוצ"ש) את מזלם ומילאו טופס לוטו בקניון מלחה בירושלים. אמש כשהגיעו לקחת את הפרס הגדול סיפרו בני הזוג: "היו ימים מאד קרים, והשתמשנו הרבה בחימום כדי שהילדים לא יהיו חולים. כשקיבלנו את התשלום לא ידענו איך נעמוד בהוצאות הכבדות ואובדי עצות אמרנו שנמלא לוטו והתפללנו שנזכה בסכום שנוכל באמצעותו רק לשלם את חשבון החשמל". "זו הפעם השלישית שאני ממלא לוטו בחיי", סיפר הזוכה בהתרגשות.

"כשראינו את ההגרלה וגילינו שזכינו לא קפצנו, לקחנו ספר תהילים ואמרנו תודה לבורא עולם. לא יכולנו להירדם, היינו מאוד מאושרים ונרגשים מהמתנה הגדולה שקיבלנו". הזכייה בפייס תסייע להם לשלם את חשבון החשמל והחוב שהצטבר אך יש להם גם חלום ישן שאותו הם מתכוונים להגשים בקרוב וזה מסע לקברי צדיקים ובראשם אצל רבי נחמן מברסלב זיע"א בעיר אומן שבאוקראינה. "עם שאר הכסף נמשיך לחיות חיים צנועים כפי שחיינו לפני הזכייה. בעזרת ה' נעבור לדירה המתאימה לשישה ילדים ונסייע ונתמוך בתלמידי חכמים".

כרטיס הזכייה של בני הזוג

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר