ראש העיר אומן עסוק בהתנכלות ליהודים ואינו מקצה משאבים לפינוי השלג הנערם ברחובות הסמוכים לציון רבי נחמן באומן - 'איחוד ברסלב אומן' לקחו יוזמה ושכרו מפלסת שלג פרטית שהחלה בפינוי ערימות השלג המסכנות את אלפי המבקרים באומן

מפלסים את השלג ברחוב רבי נחמן מברסלב - אמש צילום: דוד קשמכר
מאת: מערכת "אומן שלום" | י"ט שבט תשע"ז שתף
הגדל כתב:

ראש העיר אומן עסוק בהתנכלות ליהודים ואינו מקצה משאבים לפינוי השלג הנערם ברחובות הסמוכים לציון רבי נחמן באומן. 'איחוד ברסלב אומן' לקחו יוזמה ושכרו מפלסת פרטית שהחלה בפינוי ערימות השלג המסכנים את אלפי המבקרים באומן.

פרצופו האמיתי של ראש העיר אומן נחשף, ראש העיר עסוק מאוד בתקופה האחרונה בהרס מבנים המשמשים את רבבות התיירים המבקרים באומן, בטענה שאותם מבנים הוקמו בניגוד לחוק וללא אישורים תואמים. בעת פירוק גשר הכהנים טען ראש העיר כי הגשר מסכן את העוברים ושבים ולכן עליו ליהרס.

מסתבר שראש העיר הוא שקרן ואנטישמי לא קטן, בשנתיים האחרונות נרכשו על ידי העירייה 2 מפלסות שלג המסירות את הררי השלג מהכבישים ברחבי העיר, את הכספים למפלסות החדשות קיבל ראש העיר אודות לכספי המיסים שנכנסו לקופת העיר בתקופת ראש השנה על ידי רבבות היהודים התיירים. שימו לב מה קורה היום ברחובות הסמוכים לציון רבי נחמן מברסלב, השלג מצטבר ונערם לגבהים ומסכן את התיירים המבקרים במקום ובהוראת ראש העיר מפלסות השלג אינן מתקרבות לרחובות בהם התיירים שוהים.

כמעט מדי יום, תיירים יהודים מחליקים, נופלים, שוברים ידיים או רגליים והשלג והקרח מסכנים את העוברים ושבים, מכוניות מחליקות על האנשים ומסכנות אותם, ואת ראש העיר ההומני והמתחשב זה ממש לא מענין.

ראש העיר ש"אכפת לו מאוד" מחייהם של העוברים ושבים הינו אנטישמי ואינטרסנט שאינו מבין דבר וחצי דבר ביחסי ציבור ובניהול כלכלת העיר, העיר אומן היא העיר המתויירת ביותר באוקראינה, התיירים היהודים מכניסים כסף רב לקופת המדינה, בכל מדינה מתוקנת בעולם מקבלים בזרועות פתוחות את התיירים המכניסים כסף רב לקופת העיר והמדינה, גם קופת העיר אומן נהנית מביקוריהם של התיירים ומי מדבר על כך שתושבי העיר חיים ברמת חיים גבוהה אודות לתיירים היהודים המספקים את העבודה לתושבי העיר.

ראש העיר הכושל מועל בתפקידו ומתאמץ להתנכל ליהודים בכל דרך אפשרית, את כשלונו המוחץ בניהול העיר הוא מטיל על התיירים בטענה שאינם משלמים מיסים, ראש העיר צריך ללכת ללמוד יחסי ציבור ניהול וכלכלה או במקביל להתפטר מתפקידו, התנהגותו הברברית של ראש העיר הנוכחי תביא להשלכות קשות שיפגעו בתיירים ההולכים ומתרבים בעיר.

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר