ענקית שיתוף הנסיעות 'אובר' מרחיבה את פעילותה באוקראינה: משתמשי האפליקציה הנוסעים לאומן כבר החלו להנות ממחירי נסיעות מוזלים לאומן ולשדות התעופה ברחבי אוקראינה - המחירים נעים בין 35 דולר ל 40 דולר • האם 'אובר' תצליח להוריד את מחירי הנסיעות פנים לאומן?

  צילום: uber
מאת: מערכת "אומן שלום" | ט' שבט תשע"ז שתף
הגדל כתב:

ענקית שיתוף הנסיעות 'אובר' מרחיבה את פעילותה באוקראינה ומגיעה ליעדים פופולאריים בקרב הנוסעים לאומן המשתמשים באפליקציה. הנוסעים לאומן כבר מדווחים כי הצליחו להוזיל את עלויות הנסיעה משמעותית.

אוּבֶּר היא חברה אמריקאית המספקת שירותי תחבורה שיתופית ומפעילה את האפליקציה Uber , המאפשרת יצירת קשר והסעה בתשלום בין נהגים לנוסעים. החברה מפיצה יישום סלולרי המאפשר יצירת קשר בין נהגים לבין נוסעים פוטנציאליים. הטכנולוגיה מאפשרת את החיבור בין הנהגים לנוסעים ומספקת גם את אמצעי התשלום, ובתמורה לכך גובה עמלה יחסית מתוכו.

נכון להיום אובר פעילה ב-449 ערים וב-66 מדינות ברחבי העולם, בהן התחבורה השיתופית הוכחה ככלי להפחתת כמות הרכבים על הכביש וצמצום גודש התנועה. מחקרים הראו כי בערים בהן אובר פעילה היא הצליחה להוריד את מחירי הנסיעה עד ל 50%.

השירות של 'אובר' מסייע לנוסעים לאומן הנוחתים בנמלי תעופה מרוחקים בערי אוקראינה השונות, הנוסעים יכולים לתכנן את הנסיעה כמה ימים קודם ולתאם עם הנהגים המקומיים הנוסעים ליעד הרצוי, האפליקציה מאפשרת ליצור קשר עם הנהג ואפילו לקבל אינפורמציה על סוג הרכב ועל מקומות ישיבה זמינים ועוד.

הנוסעים שהשתמשו בשירות במהלך השבועות האחרונים דיווחו כי שילמו 35 $ עד 40 $ עבור נסיעה ברכב פרטי משדות התעופה אודסה/קייב לאומן, מדובר בחיסכון של כמעט 50% מעלות הנסיעה הקיימת בשוק כיום.

בשונה מישראל ומדינות אחרות בעולם, טרנד הטרמפים בתשלום באוקראינה קיים כבר עשרות שנים, בעלי הרכבים המקומיים מחפשים הזדמנויות ואפשרויות מזדמנות בכדי לכסות את העלות הגבוהה של תחזוקת הרכב, ואם אפשר להרוויח כסף גם זה בא בחשבון. האפליקציה של 'אובר' עושה להם את העבודה ונכנסת במהירות לתודעת בעלי הרכבים המצפים ללקוחות המזדמנים שיסעו ברכבם ליעד המבוקש.

'אובר' אמנם מסייעת רבות בהוזלת מחירי נסיעות פנים ברחבי אוקראינה, אבל ברור כי התיירים הנוסעים לאומן יבחרו בחברה מוכרת הנשלטת על ידי יהודים מאנשי שלומינו היודעים לתת שירות ומענה לכל בעיה בה נתקלים הנוסעים שהזמינו את שירותם, נחסוך ולא נגיד כי הזול הוא ביוקר.     

האם האפליקציה תשפיע על המחירים של חברות הנסיעות בבעלות היהודים המפעילים נסיעות סדירות על הקו קייב ואודסה - לאומן וחזרה? ימים יגידו...

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר