מי עומד מאחורי ההונאה נגד חסידי ברסלב? חברת 'סרטוב' הרוסית חייבה בסכום כפול את מאות רוכשי הכרטיסים המוזלים לאומן ראש השנה תשע"ח שביצעו רכישות בימים האחרונים • שימו לב! בידקו בדפי הפירוט של כרטיסי האשראי שלכם ותגלו שחברת 'סרטוב' חייבה אתכם כפול מהמחיר שרכשתם חוקית! - אם נפלתם להונאה, התקשרו במהירות לחברת האשראי לבטל את החיוב הנוסף • הכונו למערכה!

לוגו אתר החברה הרוסית צילום אילוסטרציה: יוסי גולדברגר
מאת מערכת "אומן שלום" | ו' חשון תשע"ז שתף
הגדל כתב:

חסידי ברסלב חגגו בימים האחרונים, לאחר שנחשף אתר סוכנות תעופה רוסית המשווק ללקוחותיו כרטיסי טיסה לקייב בשבוע של ערב ראש השנה תשע"ח במחירים זולים למדי. מדובר בטיסות של חברת אוקראין אינטרנשיונל. מכירת הכרטיסים באתר החברה החלו להימכר במחיר של 280$ הלוך ושוב, עם אופציות לבחירת תאריכים מגוונים בשבוע של ראש השנה תשע"ח.

מעת חשיפת האתר, החלו חסידי ברסלב נוהרים לרכוש את הכרטיסים המוצעים למכירה באתר החברה, כ - 1000 חסידי ברסלב הצליחו לרכוש את כרטיסי הטיסה המיוחלים במחירים זולים במיוחד.

בשיחת בירור מול משרדיה הראשיים של חברת התעופה 'אוקראין אינטרנשיונל' (PS) הנמצאת בקייב, עולה כי כל אותם הרוכשים שניצלו ביומיים האחרונים את חלון ההזדמנות ורכשו את הכרטיסים המוזלים, אכן, מופיעים במחשבי החברה ומבחינת החברה הרכישה בוצעה כהלכה ומאושרת ב-100%.

היום (שני) חברת התעופה 'סרטוב' חסמה באתר שלה את כל אפשרויות הרכישה מחוץ לתחומה של רוסיה, ובכך חסמה את האפשרות לגולשים לרכוש כרטיסי טיסה נוספים ביעד המבוקש מישראל לאוקראינה. מסתמן כי בעלי אינטרסים כלכליים מנסים לטרפד את המהלך ההיסטרי בכל דרך, בכדי להרוויח הון על גבם של חסידי ברסלב הנוסעים לאומן.

מאות חסידי ברסלב שרכשו כרטיסי טיסה באמצעות אתר החברה גילו היום (שני) לתדהמתם כי חוייבו על ידי החברה פי 2 מהמחיר שנדרשו לשלם בעת רכישת כרטיסי הטיסה, לא ברור אם מדובר בהונאה או בטעות טכנית! מה שבטוח, מחר תצטרכו להפעיל את הביטוח שלכם בחברת האשראי ותדאגו לבטל את החיוב השני הזהה למחיר המקורי המופיע בחשבון כרטיסי האשראי שלכם. (שימו לב! תבקשו מחברת האשראי לבטל את חיוב העיסקה הנוספת בלבד ולא את העיסקה הראשונית המקורית שבוצעה בהצלחה).

המערכה החלה: מאות הרוכשים מאוגדים ומאוחדים! מאות חסידי ברסלב רוכשי כרטיסי הטיסה המוזלים, אינם מוכנים לוותר על חלון ההזדמנות שנפתח בעדם. בעלי האינטרסים מנסים לטרפד את הרכישות בכל דרך ולמנוע את המהלך שהתבצע מצידם של הרוכשים באופן חוקי לחלוטין. בימים האחרונים התקבלו במערכת אתר 'אומן שלום' עדויות רבות והקלטות שונות המעידות על הליך רכישה תקין ומאומת מול חברת 'אוקראין אינטרנשיונל".

נעדכן בכל מהלך בהמשך, עיקבו אחרינו! מאות הרוכשים מתאגדים לקראת המערכה החדשה הכוללת תביעה ייצוגית נגד אותם בעלי אינטרסים - כל הפרטים בהמשך...

מה עושים עם החיוב הכפול שקיבלתם?

במקרים שבהם נעשה שימוש לרעה בכרטיס האשראי שברשותכם, החוק מגן על בעל הכרטיס ומגביל את אחריותו. שימו לב! במקרה זה יש להקפיד להודיע על כך מיידית לחברת האשראי שהנפיקה את הכרטיס. על פי החוק, רק לאחר שיידעתם את חברת האשראי אינכם אחראים לנזק שנגרם בשל הגניבה.

חברת האשראי מחויבת על פי החוק לזכות את חשבונכם על הסכום שבו חויב הכרטיס שלא על ידיכם. הזיכוי יתבצע בתוך פרק זמן של 30 יום מרגע ההודעה על שימוש שנעשה בו שלא ברשות.

להלן דוגמת הוכחת עיסקה מדף הפירוט של חברת האשראי: עבור העיסקה המקורית שהתבצעה באישור חברת ויזה ואושרה ע"י הקשת קוד שהתקבל ב sms, שימו לב למילים שחותמות את פירטי העיסקה "קנייה בטוחה באינטרנט"

להלן דוגמת הוכחת עיסקה מדף הפירוט של חברת האשראי: עבור העיסקה הכפולה שהתבצעה באישור חברת ויזה ולא אושרה ע"י הקשת קוד שהיה אמור להתקבל ב sms, שימו לב שחסרות המילים שהיו אמורות לחתום את פירטי העיסקה "קנייה בטוחה באינטרנט"

עוד באותו נושא:

היסטריה בברסלב - כרטיס לאומן ראש השנה ב280$

היסטריה בברסלב - מה יעלה בגורל כרטיסי הטיסה שנרכשו באתר 'סרטובה'

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר