מה יעלה בגורל כרטיסי הטיסה של אותם אלפי החוגגים שרכשו כרטיסי טיסה לאומן ראש השנה תשע"ח ברבע מחיר באמצעות האתר הרוסי 'סרטוב איירליינס'? בשיחת בירור מול משרדיה הראשיים של חברת התעופה 'אוקראין אינטרנשיונל' (PS) הנמצאת בקייב עולה כי כל אותם הרוכשים שניצלו את היומיים האחרונים וביצעו רכישות היסטריות, אכן מופיעים במחשבי החברה ומבחינת החברה הרכישה בוצעה כהלכה ומאושרת ב-100% • הכל בכתבה שלפניכם

לוגו אתר החברה הרוסית צילום אילוסטרציה: יוסי גולדברגר
מאת מערכת "אומן שלום" | ה' חשון תשע"ז שתף
הגדל כתב:

מה יעלה בגורל הכרטיסי טיסה של אותם אלפי החוגגים שרכשו כרטיסי טיסה לאומן ראש השנה ברבע מחיר באמצעות האתר הרוסי 'סרטוב איירליינס'?

בשיחת בירור מול משרדיה הראשיים של חברת התעופה 'אוקראין אינטרנשיונל' (PS) הנמצאת בקייב, עולה כי כל אותם הרוכשים שניצלו ביומיים האחרונים את ההזדמנות ורכשו באמצעות האתר הרוסי 'סרטוב איירליינס' כרטיסי טיסה לאומן ראש השנה תשע"ח במחירים זולים במיוחד, אכן, מופיעים במחשבי החברה ומבחינת החברה הרכישה בוצעה כהלכה ומאושרת ב-100%.

למערכת 'אומן שלום' הגיעה שיחה מוקלטת מול נציג חברת 'אוקראין אינטרנשיונל' (PS) בקייב.

 

משה הרמן שביקש לוודא ולאמת את הרכישה שביצע, התקשר לנציג החברה וביקש בתחילת השיחה לבדוק האם בכלל ניתן עדיין לרכוש מקומות באותם תאריכים, הנציג השיב כי כל המקומות אזלו!!! מסתבר, כי ביומיים האחרונים נמכרו באמצעות אתר האינטרנט 'סרטוב איירליינס', מאות כרטיסי טיסה (ישירים לקייב) לאומן ראש השנה במחירים זולים במיוחד הנעים בין 280$ ל-360$.

בהמשך השיחה ביקש הרמן לבדוק האם ניתן עדיין לרכוש כרטיס לאומן בשבוע של ראש השנה, הנציג שהצליח לאתר עבורו כרטיס טיסה, הציע אותו למכירה במחיר של 360$ לכיוון אחד. הרמן מספר ל'אומן שלום' ואומר כי בשיחה עם נציג השירות ביקש להבין כיצד הוא מציע לו כרטיס לכיוון אחד במחיר כל כך גבוה, בעת שאמש הוא ביצע רכישה עבור הבן שלו באותו המחיר ל-2 כיוונים? בנוסף, ביקש הרמן לדעת מדוע בתקופת ראש השנה המחירים בדרך כלל כל כך גבוהים? הנציג שהיה סבלני במיוחד השיב על השאלות בצורה עניינית ומתקבלת על הדעת המספקת אמינות לגבי הרכישות שהתבצעו ביומיים האחרונים, ללא ספק מדובר ברכישות חוקיות שהתבצעו במחטף.

הרמן שרצה להיות בטוח בעצמו ביקש מהנציג לבדוק את אמינות הכרטיסים שרכש עבורו ועבור בני משפחתו והציג בפניו את מספר ההזמנה כפי שקיבל מאתר 'סרטובה' לאחר ביצוע הרכישה.

הנציג שבדק את הפרטים אומר כי שמם אכן מופיע במחשבי החברה, וכי הוא רואה שבמחיר שרכש כלולות גם המזוודות, ומבחינתו הכרטיס סגור לנסיעה. הנציג אף הציע להרמן לשדרג את הכרטיס למחלקת עסקים בתוספת מחיר.

מהשיחה עם החברה מסתבר שאכן העסקאות אושרו והינן תקינות לחלוטין.

'אומן שלום' ביקש לבדוק עם המומחים בנושאים אלו, והרים טלפון לנתן הרמן מנכ"ל סוכנות הנסיעות 'תנופה טרוול' בכדי לברר את הסיבה לחלון ההזדמנות שנפתח בימים אלו. נתן אומר לנו כי "הרכישות שביצעו מאות הנוסעים לאומן אכן אמינות, ייתכן ומדובר בכשל טכני במערכות החברה מכיוון שמערכות המיחשוב של חברת 'אוקראין אינטרנשיונל' (PS) עברו לפני כשבועיים למערכות הפצה חדישות של 'אמדאוס' והאתר הרוסי 'סרטובה' וחברותיה מרוסיה עדיין לא עודכנו במערכת החדשה, לכאורה החברה הייתה אמורה לחסום את המשך הרכישה וזה עדיין לא קורה, מאות רכישות ממשיכות להתבצע בשעות אלה. מסתמן שהרוכשים לא יפגעו ויהנו מהחגיגה.

נתן הרמן מוסיף ואומר ל'אומן שלום' כי ביקש את תגובתו של מנכ"ל חברת 'כספי' המייצגת את 'אוקראין אינטרנשיונל' (PS) לגבי גורל אותם כרטיסי טיסה הנרכשים בימים אלו, מר אייל אטיאס מנכ"ל החברה לא ידע לספק את התשובות בנושא.

'תנופה טרוול' ממליצה לגולשי 'אומן שלום' לנצל את חלון ההזדמנות ולהמשיך לרכוש טיסות זולות לאומן ראש השנה, עדיין ניתן לרכוש טיסות זולות למגוון ערי אוקראינה השונות בשבוע שלפני ראש השנה.

בנוסף, בתקופה זאת שמחירי הטיסות בישראל לשבת חנוכה באומן נוסקים אל על ומגיעים למחירים הנעים למעלה מ-500$ באתר החברה 'סרטוב איירליינס' ניתן למצוא מחירים של 260$ בלבד, רוצו ונצלו את החגיגה הנמצאת כעת בעיצומה.

כתובת אתר החברה http://booking.saratovairlines.ru

חשוב לדעת! אם אתם מבצעים רכישה באמצעות האתר, הינכם מחוייבים למלאות את פרטי הדרכון בצורה תיקנית שאם לא כן תאבדו את כרטיס הטיסה.

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר