בימים אלו מופץ בפריסה רחבה וגדולה המגזין המושקע מבית מכון "בקודש הקדשים", שפונה לכלל החוגים והעדות מקרב המתקבצים לימי הקיבוץ הקדוש באומן, לעורר לבם על שמירת הצביון העילאי בבית הציון הק' בימי ראש השנה - המגזין מכיל מאמרים מרתקים, מסותתים על פי תורת הרחמן האמיתי ותלמידיו, והוא מתלווה לקמפיין ממושך שהחל לפני כשלושה שבועות, סביב המסר המרכזי: "מי שיודע - לא מדבר", כי "בקודש הקדשים מחפשים רק אור" • הקובץ המלא להורדה

   
מאת: מערכת "אומן שלום" | י"ח אלול תשע"ו שתף
הגדל כתב:

בימים אלו מופץ בפריסה רחבה וגדולה המגזין המושקע מבית מכון "בקודש הקדשים", שפונה לכלל החוגים והעדות מקרב המתקבצים לימי הקיבוץ הקדוש באומן, לעורר לבם על שמירת הצביון העילאי בבית הציון הק' בימי ראש השנה. המגזין מכיל מאמרים מרתקים, מסותתים על פי תורת הרחמן האמיתי ותלמידיו, והוא מתלווה לקמפיין ממושך שהחל לפני כשלושה שבועות, סביב המסר המרכזי: "מי שיודע, לא מדבר". כי "בקודש הקדשים מחפשים רק אור".

בתוכן:

מי שיודע שלא יודע - מאמר מקיף מאת הרה"ח ר' יעקב נתן אנשין - יש את אומן המוכרת, ויש את אומן המסתורית, שעליה כמעט אין אנו יודעים מאומה. בימינו, גם מי שעיניו עדיין עיני בשר מגושמות, יכול גם הוא להבין מרחוק שמשהו עצום קורה כאן באומן. "אשר באמת איני יודע כלל עוד עד היכן הדבר מגיע". מי שיודע שאינו יודע, לא מדבר.

בנינים נפלאים - הרופא הגדול קיבל את הראש השנה במתנה, להבטיח לכל המתקבצים אליו מתנת חיים: שביל מיוחד להאילן הגדול, שבהגיע האדם לשם הוא נהפך באחת לשמח ומאושר, נטוע בגבולו ללא פגע. אין מתנה גדולה מזו | ככל שהמתקבצים על ציונו מקפידים יותר בשמירה יתירה על כלי הדיבור, כך הולכים ונכללים יותר בשורש תיקון העולם ובנייני הגאולה הנפלאים הנבנים כאן ועכשיו בימי הקיבוץ הקדושים באומן | "ועתה אני נותן לכם זאת במתנה שתהיו כמוני" | מאמר עיוני השווה לכל נפש.

הרבי חי - ההשארה: גולת הכותרת של ההשארה, היא מקום מנוחתו הקדושה. בשונה מצדיקים אחרים, הרבה רבינו לדבר בחייו אודות קדושת מקום קברו לאחר הסתלקותו, וכפי שהעיד בעצמו שמקום זה מוכן עבורו מששת ימי בראשית, ושם בחר לעצמו לעסוק בתיקון הנפשות, ולהחזיר כל העולמות אל תיקונם המושלם. | באותם הארבע אמות הקדושות של הציון הקדוש | תיאור מהנהגת זקני הדורות עברו בהתהלכם בבית הציון.

סוד הישועות כוחו של ה"קוויטעל" - שלהי שנת תשע"ה, בימי אלול הקדושים, כשכלל חסידי ברסלב מתכוננים בהתרגשות לקראת הנסיעה אל הצדיק לאומן, עלו שליחי 'מכון בקודש הקדשים' אל כמה וכמה מרבני ומשפיעי אנ"ש שליט"א, להראות להם את "קויטל הישועות", ולבקש את חוות דעתם לענין קדוש זה | מה בדיוק קרה שם? | רשמים מרגשים מבתי גדולי אנ"ש דברסלב

להורדת המגזין המלא - לחץ כאן

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר