"אני יספר לכל החברים שלי שגם אני נסעתי לאומן" • תיעוד נוסף מהגשמת חלומו של חזקי להגיע לציונו הק' של רבינו נחמן מאומן זיע"א לפני גיל 7 • קליפ מרגש מהגשמת החלום

חזקי על רקע ציון רבינו הק' באומן צילום: נתי אלבר
מאת: מערכת "אומן שלום" | ט"ז אלול תשע"ו שתף
הגדל כתב:

אל ארגון 'בלב אחד' הפועל במשך ימות השנה למען הילדים המיוחדים, הגיעה בקשה מיוחדת: לעזור ולהגשים את חלומו של חזקי, ילד בן 6.5 הסובל מנכות מורכבת ונדירה 'להיות בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן' לפני גיל 7.

בהנהלת הארגון פנו לחברת 'אירופנים' שלהם יש ניסיון רב בביצוע אתגרים מעין אלה, מנכ"ל 'אירו פנים' הרב שמעון קוסטנטינר נענה לבקשה המיוחדת ודאג שהמבצע ייצא לדרך ללא דיחוי כאשר מדובר במבצע לוגיסטי מורחב ומורכב, החל בתכנון והתאמת תאריך הטיסה, סידור והשגת ציוד מותאם לילד עם תו תקן על מנת שיוכלו לעלותם למטוס, ביטוח להטסת הילד, צוות ליווי צמוד בכל מהלך הטיסה והשהות הכולל רופא בכיר ומתנדב הארגון המכיר את רגישותו, הכנת צוות הרפואי באוקראינה לקראת בואו וכן רכב מותאם להסיעו ברחבי אוקראינה, התאמת חדר מיוחד במלון עבור המכשירים הרפואיים המשמשים את חזקי בשנתו וכו'.

היום המיוחל הגיע וחזקי הגיע לשדה התעופה בליווי צוות 'אירופנים' ומתנדבי הארגון כשכל הזמן חזקי ממלמל "אני נוסע לאומן אני יספר לכל החברים שלי שגם אני נסעתי לאומן"!

בהגיע עת הטיסה עלו חזקי ומשפחתו לטיסת אל על LY2653 לקייב שבאוקראינה, הטיסה עברה בשלום כאשר ההתרגשות ניכרת בפניו בכל מהלך הטיסה. חזקי ומשפחתו נחתו בשדה התעופה בקייב שבאוקראינה, כבר בשדה התעופה בקייב המתינו להם הסעה ומלווה שליוו אותם במשך שהותם בימים הבאים.

בשבת הם שהו באווירה מרוממת בעיירת מז'יבוז' ע"י ציונו של הבעש"ט הקדוש כשחזקי לא מפסיק לבקש להגיע כבר לאומן.

ביום ראשון לאחר נסיעה קצרה חזקי ומשפחתו הגיעו לאומן והנה הגיע הרגע המיוחל חזקי נכנס בשמחה לציונו הקדוש של ר' נחמן באומן כאשר בכניסה חזקי כבר לא יכל להסתיר את ההתרגשות הרבה האופפת אותו ומעינו זלגה דמעה חמה, דמעה של הגשמת חלום, חזקי אמר בהתרגשות רבה יחד עם אביו את כל התיקון הכללי ולאחר מכן התפלל על משפחתו, על כל המסייעים לטיסה ועל כל כלל ישראל.

בהנהלת הארגון מודים לכל מי שתמך עזר וסייע להצלחתו של פרוייקט מורכב זה, למנדי גולד ממנהלי הארגון בארה"ב, לחברת אירופנים בהנהלת שמעון קוסטנטינר על כל הסיוע, ליוסי רפאלי מחברת רפאלי ביטוחים על פריסת החסות לביטוח לילד ומשפחתו, ותודה מיוחדת לנתי אלבר על צילום וליווי המסע, וכן לחנות תינוקי ממודיעין עילית.

צפו בקליפ המרגש

 

 

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר