ההכנסת אורחים המרכזית אומן תשע"ז • לאור הביקוש והלחץ האדיר נערכים ב'הכנסת אורחים' המרכזית של שיינר באומן להגדלת אולמות הסעודות ומקומות ישיבה נוספים לימי ראש השנה הבעל"ט - שימו לב! נשארו מקומות אחרונים במחיר מוזל - בעוד כשבוע המחירים יעלו ב25% - לפניכם רשימת הסוכנים ברחבי הארץ וגם, קיראו על השינויים החדשים שנוספו בהכנסת אורחים

הכנסת אורחים שיינר באומן צילום: יוסף חיים גולדשמידט
מאת: שימי בקר | י"ח אב תשע"ו שתף
הגדל כתב:

אומן ראש השנה תשע"ז - בקיבוץ הק' אשתקד נרשמה כמות שיא של משתתפים , כאשר המספרים נעו סביב ה-50,000 יהודים מכל רחבי העולם אשר מסרו נפשם להגיע לעיר הגעגועים אומן לימי ראש השנה, לחסות ביום הדין הנורא. השיא, אשר נקבע בשנה שעברה, עומד להישבר גם השנה.

ב'הכנסת האורחים' של ר' אליעזר שיינר הי"ו ור' צבי ליכטשיין הי"ו נערכים לקליטת ההמונים הבאים להסתופף בקיבוץ הק', מי שאחראי בפועל על ההכנות של הכנסת האורחים באומן הוא ר' אליעזר (לייזר) קרליבך הי"ו שסיפר ל'אומן שלום' על ההכנות הקדחתניות לקראת המבצע האדיר לקראת בואם של ההמונים לאומן.

ר' לייזר אומר: "אנו מכינים את עצמנו לשרת את רבבות הנוסעים לאומן כדי לקיים את ציווי רביה"ק, כשלמעשה מדובר בהכנות החל ממוצאי חג הפסח, כעת אנו עובדים בשיא המרץ ומקווים שהכל יעבור בצורה טובה, מכובדת ואף מושלמת כדי לקדש שם שמיים. חייבים לזכור שאנחנו מגיעים לארץ זרה והתושבים המקומיים מסתכלים עלינו ורואים כזה מפעל אדיר והם עומדים ומתפעלים מגודל החסד והפעילות שנעשית במקום וזה לבד קידוש השם ענק. השנה! הולך להיות שינוי רציני בהכנסת אורחים. ראשית כל המפעל האדיר הזה השנה יהיה כולו בהשגחת בד"ץ העדה החרדית. לא רק המוצרים, משגיחים מטעם העדה החרדית מלווים אותנו כבר החל מהחורף והכל נעשה בכפוף להוראות שלהם",

ר' לייזר מדגיש כי "השחיטה של עופות והבשר בהשגחת הבד"ץ של העדה החרדית. מי שליווה את כל תהליך השחיטה היה הרב שמואל ברנסדופר שליט"א, השחיטה נעשתה עם כל החומרות, לפי כל הדעות בכדי שכולם יוכלו להנות ולשמוח, בבחינת "אכלו מעדנים ושתו ממתקים".

ר' לייזר קרליבך אומר ל'אומן שלום' כי השנה הם נערכים להכין כמות גדולה משנים קודמות בכדי שיהיה בשפע רב לכל האורחים הרבים "בימים שלפני החג אנו נותנים פעמיים ביום ארוחה, בצהריים פרווה ובערב בשרי, כשבכל אחד מהם סועדים כ- 10,000 אנשים. בחג עצמו אנחנו מכינים את כל הסעודות ל-15,000 אנשים" מסיים ר' לייזר.

מכירת הכרטיסים החלה בר"ח אב ותסתיים בר"ח אלול. מחירי הכרטיסים הם: 400 ש"ח למבוגר, 220 ₪ לילד ו250 ₪ למי שמעוניין לקחת את הסעודות ארוזות לביתו.

חשוב לציין, כי החל מר"ח אלול, מחירי הכרטיסים יעלו ב-25 %, מומלץ להזדרז לרכוש את הכרטיסים במכירה המוקדמת והמוזלת, לפניכם רשימת הפצה מסודרת בכל ריכוזי ברסלב ובאתר האינטרנט הרישמי של ה'הכנסת אורחים' דרכו ניתן יהיה לרכוש את הכרטיסים. כרטיס אוכל כולל 7 סעודות עשירות. 3 סעודות שבת ו-4 סעודות חג.

להזמנת כרטיסי אוכל באמצעות האתר הרישמי כנסו לקישור http://www.uman.org.il/

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר