גוגל חושפת: בין היעדים החמים והפופולריים ביותר בקרב הישראלים, שחיפשו הכי הרבה השנה לעומת אשתקד היתה אוקראינה עם גידול של 83% וזאת בהמשך לחשיפת 'גוגל' כי מתוך 11 השאלות הכי פופולריות בנושא תיירות שהגולשים הישראלים חיפשו נמצאת העיר 'אומן' שבאוקראינה מקום קבורתו של רבי נחמן מברסלב זיע"א

  עיבוד: אומן שלום
מאת: מערכת "אומן שלום" | כ"ז סיון תשע"ו שתף
הגדל כתב:

גוגל חושפת: בין היעדים החמים והפופולריים ביותר בקרב הישראלים, שחיפשו הכי הרבה השנה לעומת אשתקד היתה אוקראינה עם גידול של 83% וזאת בהמשך לחשיפת 'גוגל' כי מתוך 11 השאלות הכי פופולריות בנושא תיירות שהגולשים הישראלים חיפשו נמצאת העיר 'אומן' שבאוקראינה מקום קבורתו של רבי נחמן מברסלב זיע"א.

כיום, רוב רובם של הנוסעים נעזרים יותר ויותר באינטרנט בכדי לחפש את הדילים הטובים ליעד הטיסה שלהם, מנוע החיפוש 'גוגל ישראל' פירסם את ההעדפות של הישראלים בכל הנוגע לחיפוש חופשה בארץ ובחו"ל.

ביעדים החמים שחיפשו הישראלים הכי הרבה השנה לעומת השנה שעברה, נמצאת גם אוקראינה עם גידול של 83%. לא רק ניו יורק, לונדון ורודוס - 'אומן' נחשבת כיעד הפופולארי בקרב הגולשים הישראלים ברחבי הרשת, כך על פי סיכום תוצאות החיפוש של 'גוגל' (Google).

איפה זה אומן? - מנוע החיפוש העולמי 'גוגל' פירסם לפני חצי שנה את תוצאות השאילתות במנוע החיפוש וחשף כי מתוך 11 השאלות הכי פופולריות בנושא תיירות שהגולשים הישראלים חיפשו, נמצאת העיר 'אומן' שבאוקראינה מקום קבורתו של רבי נחמן מברסלב זיע"א.

זה כבר לא סוד כי אומן נחשבת היום כאחד היעדים הפופולאריים עבור היהודים ברחבי העולם, את התוצאות ניתן לראות בשטח.

אומן ראש השנה תשע"ו - שיא כל הזמנים בהיקף בכמות ההזמנות לטיסות לאומן כך עולה מסקר מקיף של 'אתר אומן שלום' שנערך בערב ראש השנה תשע"ו בקרב סוכני הנסיעות הכלליים, שדווחו על ביקוש שיא לטיסות למזרח אירופה.

בסקר שנערך ע"י צוות אתר 'אומן שלום', תושאלו סוכני הנסיעות הגדולים בתחום התעופה הכללית וסוכני הנסיעות המתמחים בטיסות הצ'רטרים לאומן, כל המשתתפים בסקר דווחו על ביקוש שיא ברכישת כרטיסי הטיסה לאומן. בטיסות הצ'רטר בלבד כורטסו 25,000 כרטיסי טיסה, 10,000 נוספים רכשו כרטיסי טיסה בטיסות הסדירות לערי אוקראינה השונות או באמצעות מדינת ביניים (טיסות קונקשיין).

גם השנה, סוכני הנסיעות מדווחים כי הביקוש האדיר החל מוקדם מהצפוי, וכי במהלך החודש האחרון נסגרו טיסות רבות לאומן לימי ראש השנה הבעל"ט.

בשונה משנים קודמות, בשנה זו, נרשמו הזמנות שיא לאומן בימי השנה כולה, כולל בתקופת החורף. בעלי המלונות המבוקשים באומן מדווחים כי החדרים במלון שבבעלותם היו בתפוסה מלאה בכל תקופת החורף שעבר.

אנו נמצאים כעת בתקופת הקיץ בה הביקוש גובר ונמצא כל הזמן במגמת עלייה כפי שניתן לראות בשטח, בעלי המלוניות מדווחים על תפוסה מלאה בהזמנות בתקופה זו, הנמשכות עד אחרי חגי תשרי הבעל"ט. גם תופעת המשקיעים מישראל צוברת תאוצה, כ80% מהשטחים הקרובים לציון כבר נרכשו ע"י יהודים, בשנה האחרונה משקיעים ישראלים רבים שאינם נמנים בין חסידי ברסלב החלו להתעניין ולרכוש שטחים עבור בניית מלוניות ועסקים בכל הרדיוס הסמוך לציון רבינו הק'.

אומן מקבלת פנים חדשות, עשרות מלוניות חדשות צומחות כפטריות לאחר הגשם, התחרות טובה למבקרים באומן, ונראה כי בקרוב נוכל להשיג חדרים ברמת VIP שלא מביישת מלון 5 כוכבים בישראל. וכמו שמקובל בתחרות, המחיר גם הוא צפוי להיות סביר וזול הרבה יותר.

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר