איפה זה אומן? - מנוע החיפוש העולמי 'גוגל' מסכם שנה וחושף כי מתוך 11 השאלות הכי פופולריות בנושא תיירות שהגולשים הישראלים חיפשו בשנה החולפת, נמצאת העיר 'אומן' שבאוקראינה מקום קבורתו של רבי נחמן מברסלב זיע"א

 

עיבוד: אומן שלום

מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: כ"ד טבת תשע"ו שתף

לא רק ניו יורק, לונדון ורודוס - 'אומן' נחשבת כיעד הפופולארי בקרב הגולשים הישראלים ברחבי הרשת, כך על פי סיכום תוצאות החיפוש של 'גוגל' (Google) לשנת 2015 למנינם. מתוך 11 השאלות הכי נפוצות בנושא תיירות נשאלה השאלה: איפה זה אומן?

את התוצאות ניתן היה לראות השנה באומן ראש השנה תשע"ו - 50 אלף יהודים מכל העולם השתתפו בקיבוץ הקדוש באומן, כך על פי הסקר שפורסם באתר 'אומן שלום'.

לקראת הנסיעה בערב ראש השנה האחרון - נרשם שיא כל הזמנים בכמות ההזמנות לטיסות לאומן, מיהודים המבקשים להשתתף בקיבוץ הקדוש סמוך לציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זיע"א - כך עלה מסקר מקיף של 'אתר אומן שלום'.

הסקר נערך בקרב סוכני הנסיעות הכלליים, שדיווחו על ביקוש שיא לטיסות למזרח אירופה. ע"פ הסקר שערכנו רוב הנוסעים לאומן ראש השנה (35,000 נוסעים) הגיעו מארץ ישראל, הנוסעים הנוספים הגיעו מ- 52 מדינות בעולם, מארה"ב הגיעו כ - 10,000 חסידים ו - 5,000 נוספים הגיעו משאר מדינות בעולם, כגון: צרפת, אנגליה, ארגנטינה, איטליה, גרמניה, קנדה, רוסיה, אוקראינה, ואפילו מאירן.

גם ברשות שדות התעופה דיווחו על גידול דרמטי של 25% בתנועת הנוסעים בטיסות הבינלאומיות בנתב"ג. בנמל התעופה בן גוריון נערכו עם צוות מתוגבר ומיומן ליציאת עשרות אלפי חסידי ברסלב הנוסעים לאומן בימים שלפני ראש השנה, העובדים וההנהלה ברשות שדות התעופה נערכו להתמודד עם הגידול הדרמטי בתנועת הנוסעים שנמשך עד לאחר חגי תשרי.

'אומן כל השנה' - אתר 'אומן שלום' נועד לסייע ולתת מידע לציבור המבקש להגיע לאומן לציונו של רבי נחמן מברסלב זיע"א בדרך הקלה והנגישה ביותר, את התוצאות אנו רואים מדי יום, מאות אנשים מבקשים להגיע בזמני השנה לאומן ונעזרים בסייעתא דשמייא באמצעות המידע הנגיש באתר, כמות הביקוש ליעד הפופולארי 'אומן' צובר תאוצה מיום ליום ורואים אנו בחוש איך נבואתו של רבי נחמן מברסלב שאמר: 'בסוף כולם יהיו ברסלב' הולכת ומתגשמת לקראת הגאולה הקרובה במהרה בימינו, אמן.

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר