ראשי ערים באומן • ראש עיריית אשקלון מר איתמר שמעוני, סגן ראש מועצת מרום גליל מר אייל דימרי בליווי חברי המועצה הגיעו לביקור בציון רבי נחמן מברסלב באומן. מר איתמר שמעוני קיצר את הביקור בעקבות השיטפונות שפקדו את העיר אשקלון ושב לסייע לתושבים

 

צילום: 'אומן שלום'

מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: כ"ח חשון תשע"ו שתף

ראש העיר אשקלון איתמר שמעוני וחברי מועצת מרום הגליל הגיעו לביקור בציון רבי נחמן מברסלב באומן. איתמר שמעוני קיצר את הביקור בעקבות השיטפונות שפקדו את העיר אשקלון. איתמר שמעוני, ראש עיריית אשקלון קיבל הודעה על ההצפות שפקדו את עירו בזמן שהותו בציון רבי נחמן מברסלב באומן - אוקראינה, ונאלץ לקצר את הביקור בכדי לסייע לתושבים בעיר אשקלון.

אתמול (שני) גשמים עזים פקדו את העיר אשקלון וגרמו להצפות ולנזקים כבדים. כביש ראשי במרכז העיר קרס, רכבים שקעו בתוך במים. כוחות צוותי חילוץ והצלה פעלו לחלץ לכודים במוקדי ההצפות. ראש העיר אשקלון, איתמר שמעוני, העביר תדרוכים לאנשיו בדרכו מאומן לקייב והורה על הקמת חדר מצב מיוחד בעירייה לטיפול בפניות הציבור בעקבות ההצפות הקשות.

מר איתמר שמעוני שנבחר בבחירות המקומיות לכהן כראש העיר אשקלון מגיע בראש השנה להסתופף עם אנ"ש בקיבוץ הקדוש באומן. במשך השנה הוא נוסע מספר פעמים ומבקר באומן, וזו הפעם השישית שהוא נוסע לאומן, לקראת נסיעתו דואג ראש העיר לעדכן את תושביו על נסיעתו הקרובה ומציע להתפלל עבורם בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א.

לקראת נסיעתו לאומן סיפר ראש העיר לתושבי עירו על סיבת נסיעתו וקרא להם לשלוח שמות לברכה: "שמח לבשר שקיבלנו הבוקר תוצאות חיוביות של בדיקה חשובה, ואני מוצא לנכון לקיים נדר שנדרתי ולשאת תפילת תודה לבורא עולם מעל קברו של רבי נחמן באומן. גם הפעם אתם מוזמנים לשלוח בקשות בהודעה פרטית, ואני מבטיח לקרוא אותן מעל ציון הקבר הקדוש מיד כשאגיע לשם לביקור קצר".

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר