50 אלף יהודים מכל העולם יעשו את החג באומן - אומן ראש השנה תשע"ו • שיא כל הזמנים בכמות ההזמנות לטיסות לאומן לקיבוץ הקדוש סמוך לציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זיע"א. כך עולה מסקר מקיף של 'אתר אומן שלום' הסקר נערך בקרב סוכני הנסיעות הכלליים המדווחים על ביקוש שיא לטיסות לאומן.

עשרות אלפי חסידי ברסלב במעמד ה'תיקון הכללי' צילום: מאיר אדרי
מאת מערכת "אומן שלום" | פורסם: כ"ג אלול תשע"ה שתף

אומן ראש השנה תשע"ו - שיא כל הזמנים בכמות ההזמנות לטיסות לאומן, לקיבוץ הקדוש סמוך לציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זיע"א - כך עולה מסקר מקיף של 'אתר אומן שלום'. הסקר נערך בקרב סוכני הנסיעות הכלליים, המדווחים על ביקוש שיא לטיסות למזרח אירופה.

בסקר שנערך ע"י צוות אתר 'אומן שלום', תושאלו סוכני הנסיעות הגדולים בתחום התעופה הכללית וסוכני הנסיעות המתמחים בטיסות הצ'רטרים לאומן, כל המשתתפים בסקר מדווחים על ביקוש שיא ברכישת כרטיסי הטיסה לאומן. בטיסות הצ'רטר בלבד כורטסו 25,000 כרטיסי טיסה, 10,000 נוספים רכשו כרטיסי טיסה בטיסות הסדירות לערי אוקראינה השונות או באמצעות מדינת עולם שלישי (טיסות קונקשיין).

י.ק. העובד באחת החברות הגדולות אומר כי "הביקוש האדיר החל ימים ספורים לקראת חודש אלול, לא האמנו שיהיה ביקוש כזה גדול. השנה, מכרנו את כמות הכרטיסים הגדולה ביותר מאז ומעולם, אנחנו עדיין ממשיכים לפתוח טיסות חדשות, הטלפונים זורמים כל הזמן, העלייה הגדולה בהזמנות נרשמת גם אצל סוכני הנסיעות האחרים, אנחנו עובדים איתם בשיתוף פעולה מלא, יש לנו רשימות של כמות הנוסעים שעוברים דרכם, ואכן מדובר בביקוש שיא כל הזמנים".

ע"פ הסקר, רוב הנוסעים לאומן (35,000 נוסעים) מגיעים מארץ ישראל, הנוסעים הנוספים מגיעים מ- 52 מדינות בעולם, מארה"ב לבד יגיעו כ - 10,000 חסידים ו - 5,000 נוספים יגיעו משאר מדינות בעולם, כגון: צרפת, אנגליה, ארגנטינה, איטליה, גרמניה, קנדה, רוסיה, אוקראינה, ואפילו מאירן.

ברשות שדות התעופה מדווחים כי החל מיום רביעי צפוי להיות גידול דרמטי של 25% בתנועת הנוסעים בטיסות הבינלאומיות בנתב"ג. נמל התעופה בן גוריון נערך עם צוות מתוגבר ומיומן ליציאת עשרות אלפי חסידי ברסלב הנוסעים לאומן בימים שלפני ראש השנה, העובדים וההנהלה ברשות שדות התעופה נערכו להתמודד עם הגידול הדרמטי בתנועת הנוסעים שתמשך עד לאחר חגי תשרי.

שימו לב!!! הליכי הרישום לטיסה, בידוק בטחון וביקורת דרכונים לטיסות, יבוצעו בטרמינל 1 ובטרמינל 3. חשוב לבדוק מבעוד מועד מאיזה טרמינל יוצאת הטיסה, לפי חברת התעופה ומספר הטיסה. על מנת להקל על תהליך הטיסה מתבקשים הנוסעים להגיע לשדה התעופה 4 שעות לפני מועד ההמראה המתוכנן. לנוסעים מומלץ לבצע צ'ק אין לטיסה מהבית באתר חברת התעופה או באתר נמל התעופה בן גוריון. לשימוש הנוסעים הותקנו מעברים אוטומטיים למחזיקי דרכון ביומטרי מומלץ להצטייד בדרכון ביומטרי. כל נוסע רשאי לשלוח מזוודה תקנית אחת במשקל עד 20 ק"ג ובנוסף ניתן לקחת למטוס תיק יד בגודל סטנדרטי במשקל שלא יעלה על 8 ק"ג.

בנמל התעופה בן גוריון עומדים לרשות הנוסעים בתי כנסת, מסעדות כשרות, ומגוון חנויות, חנייה לטווח ארוך, שרותי הסעה מטרמינל 3 לטרמינל 1 וחזרה ללא תשלום. כמו כן הוטמעו אמצעים טכנולוגיים חדשים המאפשרים לנוסעים הליך צ'ק אין עצמאי לטיסה.

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר