'הראש השנה שלי עולה על הכל' • נוסעים לאומן? שימו לב!!! בהתאם לתקנות בתי המשפט הוחלט כי השנה תחול פגרת הקיץ בבתי המשפט מתאריך 21.7.15 (ה' אב תשע"ה) ועד השבוע האחרון לפני ראש השנה!!! • הזדרזו ובידקו את מצבכם המשפטי בטלפון אחד קצר

החתמת דרכון בביקורת הגבולות צילום: brone-efi
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: כ"ו תמוז תשע"ה שתף

נוסעים לאומן? שימו לב!!! בהתאם לתקנות בתי המשפט הוחלט כי השנה תחול פגרת הקיץ בבתי המשפט מתאריך 21.7.15 (ה' אב תשע"ה) ועד השבוע האחרון לפני ראש השנה!!!

הזדרזו ובידקו את מצבכם המשפטי בטלפון אחד קצר, עיכוב יציאה מהארץ ניתן באופן אוטומטי כנגד בעל חוב המוגבל באמצעים כלכליים. ניתן לברר את מצב התיק במשרדי ההוצאה לפועל בתל אביב. בנסיבות מסוימות כל צווי העיכוב ניתנים לביטול, בדרך כלל תמורת בטחונות מתאימים. או לחילופין ערבים המתאימים לתקנות של ההוצאה לפועל.

בעל חוב שנתקל בשדה תעופה בעיכוב יציאה מהארץ מאבד את כל כרטיס טיסה!!!

מנעו עוגמת נפש מראש, וסעו לאומן בראש שקט. מומלץ לכל אחד לבדוק את מצבו במשטרת הגבולות, הבדיקה מתבצעת בטלפון אחד קצר:

3450* או

12223450

שעות המענה הטלפוני הן:
ימים א-ה, שעות 08:00-16:00
המענה ניתן בעברית, ערבית, אנגלית, רוסית.

כיצד אפשר לבטל צו עיכוב יציאה מן הארץ?

כדאי לדעת  כי ראש ההוצאה לפועל רשאי לתת צו עיכוב יציאה מהארץ גם במקרה שלא הוגשה בקשה בעניין על ידי הזוכה. למשל, צו המוטל במסגרת איחוד תיקים, בהכרזה על החייב כפושט רגל או הכרזה על אדם כמוגבל אמצעים, חשוב להזכיר, כי צו שניתן במסגרת הליך הוצאה לפועל על פי בקשת הזוכה, הצו פוקע מעצמו לאחר 12 חודשים.

אם אכן הוצא כנגדכם צו עיכוב יציאה מהארץ, בכדי לבטל אותו באופן זמני הנכם נצרכים להפקיד ערבות בתוספת 2 ערבים המתחייבים לפצות את הזוכה במקרה של הימלטות מהדין. ואם הנכם צריכים לצאת מישראל לצורך נסיעה לאומן. סביר להניח שראש ההוצאה לפועל יתחשב בכך, ויתן לכם לצאת לימי החגים. 

לראש ההוצאה לפועל יש סמכות לבטל את הצו. אם ראש ההוצאה יחליט לקבוע ערבויות, על  2  הערבים מטעמכם להתייצב באחת מלשכות ההוצאה לפועל, ולהציג תעודת זהות או דרכון בפני פקיד ההוצאה לפועל. לאחר שהערבים יתייצבו כנדרש, ראש ההוצאה לפעול יוכל לעכב את יציאתם מהארץ ולבטל את צו עיכוב היציאה מהארץ שהוצא כנגדכם, והחייב יוכל לצאת מגבולות המדינה לזמן מה. כאשר החייב ישוב לארץ, הוא יצטרך להתייצב בלשכת ההוצאה לפועל,  ולהציג תעודת זהות או דרכון. במעמד זה, צו עיכוב היציאה מן הארץ יעמוד שוב בתוקף, וערבותם של הערבים תוסר ויבוטל צו עיכוב היציאה מהארץ נגדם.

בכל מקרה כדי לזרז את העניין במהירות, צרו קשר עם עורך-דין מומחה, כדי שיעשה את העבודה ויתן לכם את כל המידע  שתאפשר לכם לצאת מהארץ במהירות תוך בירור וביצוע הנושא מול הגורמים החוקיים הרלוונטיים.

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר