גידול משמעותי במספר הטסים לאומן • רשות שדות התעופה פרסמה דו"ח חדש הקובע כי הסכם "שמים פתוחים" הביא לגידול משמעותי במספר הטיסות מישראל לאירופה. בין היעדים המבוקשים באירופה נמצאת גם קייב

בדרך לאומן צילום: דוד דנברג
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: י"ד שבט תשע"ה שתף


גידול משמעותי במספר הטסים לאומן.

רשות שדות התעופה פרסמה דו"ח חדש הקובע כי הסכם "שמים פתוחים" הביא לגידול משמעותי במספר הטיסות מישראל לאירופה. במהלך 2013 חל גידול של כ-7% במספר הנוסעים למדינות האיחוד ובשנת 2014 נרשם גידול של 8.5%, בין היעדים המבוקשים באירופה נמצאת גם קייב, היעד המבוקש ביותר עבור הנוסעים לאומן.

הדו"ח סקר את השפעות יישום הסכם "שמים הפתוחים" עם האיחוד האירופי וקובע כי בשנתיים הראשונות ליישום ההסכם (2013-2014), חל גידול בממוצע של 9.5%, בטיסות בין ישראל לאירופה, לעומת גידול ממוצע של 0.6% בשנתיים שקדמו לחתימת ההסכם.

הצמיחה העיקרית בגידול הטיסות ליעדי אירופה הייתה בזכות פעילותם של חברות הטיסה המוזלות (Low Cost ) בתכנית הטיסות הצפויה של חברות התעופה ה- Low Cost לעונת קיץ 2015 מצביעה על מגמת גידול מואץ בתחרות בהיצע הטיסות.

השר כץ ציין כי הסכם "שמים הפתוחים" שנחתם לפני כשנתיים, הביא להישגים ראשונים משמעותיים עבור הצרכן הישראלי ולחברות התעופה הישראליות שהצליחו בעקבות ההסכם להגדיל את מספר הטיסות והיעדים בין ישראל ואירופה.

נותני שירותי הקרקע באומן מדווחים כי בשנה האחרונה בשונה משנים קודמות קיים גידול משמעותי בביקוש שירותי הלינה והאוכל עבור זוגות צעירים וקבוצות גדולות הבאות במשך השנה לאומן. כאמור, גידול הנוסעים לאומן נובע בעיקר מהמחירים הזולים שמציעים חברות התעופה המוזלות, התחרות גדלה והמחירים יורדים. כיום, מסתבר שלנפוש באומן זול יותר מלנפוש בישראל.    

בנוסף, כידוע שם רבינו מתפרסם בעולם, ציון רבי נחמן מברסלב באומן נחשב למוקד ישועות המשפיע שפע בגשמיות וברוחניות, מוקד הישועות באומן הוכיח ומוכיח את עצמו בניסים ונפלאות מעל הטבע אצל הבאים להשתטח בציון הקדוש.

 


דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר