מכתב שנשלח למערכת "אומן שלום" ע"י אחד הגולשים כתגובה על הסערה המתרגשת לבוא במלון "שערי ציון" • שווה קריאה...

מלון "שערי ציון"

צילום:Яндекс

מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: ב' חשון תשע"ה שתף

מי חייב לתת שם למלון?

ולא כל מציאות כאובה מפרסמים, בפרט שכאמור זה גורם הרהורים, כל קורא מבין כבר המציאות ממה שכתבתם מגורי סטודנטים, למה לנופף כאלו לשונות חריפים מול העיניים? העניין זה לדווח לציבור וכבר יוצאים ידי חובה גם אם משתמשים עם לשונות פחות חריפים.

ואם הגענו לנושא המלון הרי הרקע לבעיה מסתתר בחוסר האחדות וחוסר השליטה של החרדים במקום, בזה צריך לטפל ועל זה יש לדרוש ולעסוק וכו', דהיינו להושיב את גדולי ברסלב לכל מפלגותיהם ביחד לתת גב וחזוק להנהלת הציון.

שיבינו, זה או - או. או שיתוף פעולה של כלם, או חלק גדול לפחות של הברסלברס, לתת גיבוי לאיחוד ברסלב השולט במקום. או שהציונים, או המאפיה, או האוקראינים, ישלטו במקום. כרגע זה וואקום שמזמין צרות כמלון ועוד ועוד ה' ישמור.

מבחינתי, המלון הזה הוא מצבה ועדות לאזלת יד הברסלברס. לשים בצד ויכוחים וטענות (שאולי צודקות) ולהתאחד כדי לטפל בבעיות הקיימות בסביבת הציון. מצבה שצווחת ואומרת: "ברסלברס שימו יד ביחד לחזק את אומן, ראו מה קרה להשקעתם של רבים וטובים, בגלל שאין פה יד ששולטת ברמה". עד לאיפה הדבר התדרדר...

והיה כבר מי שאמר שגם בזמן זוהרו של המלון, היה הוא במשך ימות השנה חוץ מראש השנה, מקום בילוי להפקרות סוכני נסיעות, שהביאו לשם זוגות מתל אביב וד"ל ובגלל זה הוא נסגר. כבר אז היה צריך שמישהו יקרא לו: "שערי .. ". ומדוע מנהלי המלון דאז העלימו עין מתופעות כאלו למרות שעוררו אותם על כך??? כי באותם ימים, כמו עתה, כל מנהל בתורו ותקופתו בקושי שרד מלחצים ומריבות פנימיות כידוע, לכן לא היה להם שום כח להלחם בתופעות ייבוא זוגות צעירים סטודנטים שנוהגים בדיוק כסטודנטים הגויים שגרים שם עכשיו, (לזכותם של הסטודנטים מתל אביב יאמר שהם היו מתחילי תשובה), אבל עד שגמרו לעשות התשובה כיערו את המלון וגרמו לסגירתו. ועוד יותר שאם הגויים עושים אוירה של כיעור, להם זו עדיין לא עבירה כסטודנטים יהודים שעושים עבירות רחמנא ליצלן.

ואסיים ואומר: הרבי סגר, זה לא הגויים!

מסקנה: עד שלא תהיה שם יד אחת, חזקה וחכמה, לא תהיה תרופה לכל התופעות הידועות הללו שבשולי המחנה, כשל המלון ושאר דברים טעונים טיפול בכל החזיתות: קדושה, צניעות בציון, כבוד הרבי וכו'.

איני עורך זאת וסומך שתבינו עצמכם אם תעיינו בדברי רק לסיכום אומר, הצעתי לארגן קאמפיין אחדות בין הברסלברס, שמטרתו לתת שרביט ההנהגה לזקנים המיושבים בדעת וכו' כדי שהנהלת הציון והקלויז ישלטו ברמה באיזור הציון וכל התופעות הללו יטופלו כראוי.

איך מסיימים? הכדור במגרש שלכם, ויש לכם את הכלים לכך!!!

מלון "שערי ציון" באומן נפתח רשמית והפך למעון לינה עבור סטודנטים וסטודנטיות גויים

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר