האור של רבי נחמן מברסלב מאיר ופעל גם על הכוכבת המפורסמת שהגיעה לאומן. "עברתי שם מסע רוחני גדול. התפללנו על זוגיות, בריאות ופרנסה וכחלק מזה לקחתי על עצמי לשמור שבת"

ציון רבי נחמן מברסלב התמונה באדיבות: ויקיפדיה
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: י"ז תמוז תשע"ד שתף

האור של רבי נחמן מברסלב, מאיר ופעל גם על הכוכבת המפורסמת שהגיעה לאומן. "עברתי שם מסע רוחני גדול. התפללנו על זוגיות, בריאות ופרנסה, וכחלק מזה לקחתי על עצמי לשמור שבת"

כזכור, פרסמנו כי אחת הכוכבות המפורסמות מגיעה לאומן, התקשורת החילונית בישראל התעקשה לדווח ולהרגיע, שנסיעתה של הכוכבת לאומן  לא באה בעקבות התחלת תהליך חזרה בתשובה, אלא, בסך הכל הכוכבת מחפשת מעין קמע להצלחה. היא שמעה מחברותיה שנסעו לאומן, וראו ברכה והצלחה גדולה בעסקים, ובזיווגים, לכן היא כל כך רוצה להגיע לאומן. כך הרגיעו בתקשורת החילונית.

אתמול (שני) שבה הכוכבת לישראל, לאחר ביקורה באומן באוקראינה, וסיפרה כי זו הייתה החוויה הכי מדהימה שהייתה לה בחיים. היא התפללה, שמעה הרצאות ושיעורים, רקדה ושמחה, ערכה הפרשת חלה, ובעיקר התפללה למציאת זיווג לה ולאחיותיה.

"עברתי שם מסע רוחני גדול. התפללנו על זוגיות, בריאות ופרנסה וכחלק מזה לקחתי על עצמי לשמור שבת", היא אומרת. חברה שלה שהצטרפה לנסיעה פרסמה ברשת, תמונה משותפת עם כוכבת מפורסמת נוספת וכתבה כך: "חזרנו מאווווומן ב"אורות" ועוד איזה "אורות" ... חוויה עוצמתית ומרגשת ביותר!!".

הכוכבת המפורסמת אינה שומרת מצוות ועל פי הפרסומים היא הייתה רחוקה מהדת כמעט לחלוטין, אך לאחר ביקורה אצל רבינו  באומן, החליטה במפתיע להתחיל לשמור שבת.

תהיה הסיבה אשר תהיה,  דבר אחד ברור שכאשר יהודי מגיע לאומן, רבינו כבר ידאג לקיים את הבטחתו ובוודאי יוציאו מהשאול תחתיות. את ההבטחה הזאת רבינו כבר מתחיל לקיים בעולם הזה, כפי שידוע, רבינו מתקן את נשמות עם ישראל לקראת ביאת משיח  צדקינו, במהרה בימינו, אמן.

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר