החלטה סופית • סוכני הנסיעות קיבלו אמש (רביעי) את ההחלטה הסופית  האומרת כי כל הטיסות לאומן לקראת ראש השנה הבעל"ט תצאנה מטרמינל 1 בנתב"ג (למעט טיסות הצ'רטר של אל על היוצאות במוצאי שבת). בתוך כך עם הגידול בתנועת הנוסעים בנתב"ג, רשות שדות התעופה במשותף עם החברות הפועלות בטרמינל 1 בוחנות לשדרג את הטרמינל הוותיק

טרמינל 1 ויקיפדיה
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: ה' אלול תשע"ה שתף

החלטה סופית -  סוכני הנסיעות קיבלו אמש (רביעי) את ההחלטה הסופית  האומרת כי כל הטיסות  לאומן  יצאו מטרמינל 1 בנתב"ג (למעט טיסות הצ'רטר של אל על היוצאות במוצאי שבת). בתוך כך עם הגידול בתנועת הנוסעים בנתב"ג, רשות שדות התעופה במשותף עם החברות הפועלות בטרמינל 1 בוחנות לשדרג את הטרמינל הוותיק.

עד כה, לסוכני הנסיעות לא היה ברור מהיכן יתבצעו ההמראות של טיסות הצ'רטר המטיסות את עשרות אלפי חסידי ברסלב לקיבוץ באומן,  אמש (רביעי) נקבעה ההחלטה הסופית בעניין  האומרת כי כל טיסות  שממריאות לאומן לקראת ראש השנה הבעל"ט תצאנה מטרמינל 1 בנתב"ג. (למעט טיסות הצ'רטר של אל על היוצאות במוצאי שבת).

בתוך כך עם הגידול בתנועת הנוסעים בנתב"ג, רשות שדות התעופה במשותף עם החברות הפועלות בטרמינל 1 בוחנות לשדרג את הטרמינל הוותיק (טרמינל 1) ודנות בימים אלה בשאלה האם להקים חנויות דיוטי פרי גם בטרמינל 1 שמשמש את כל הנוסעים בטיסות הלואו־קוסט.

כיום, הנוסעים בטרמינל 1 מועברים באוטובוסים לטרמינל 3 , לעומת נוסעי טרמינל 3 שיוצאים למטוסים דרך עמדות השרוול. חברות התעופה הטסות מהטרמינל, טוענות כי תהליך העברת הנוסעים מטרמינל אחד למשנהו יוצר עומסים כבדים מדי ואומרות: "המשך במתכונת הנוכחית יגרום לירידה ברמת השירות". 

לטענת חברות התעופה תהליך זה מוסיף על העומס הקיים בטרמינל 3 ויוצר מחסור בשערי יציאה לתפעול הטיסות במסגרת הסלוטים (זמני ההמראה והנחיתה) שאושרו על ידי נתב"ג.

במכתב ששיגרו למנהל נתב"ג, שמואל זכאי ביקשו חברות התעופה שטרמינל 1 יופעל באופן עצמאי, שהנוסעים יעלו על המטוסים בעמדות הסמוכות לטרמינל, ויוקם בו מתחם דיוטי פרי נוסף לשירות הנוסעים, אם תוכנית זו תצא לפועל, היא תביא לחסכון בכוח אדם, בכמות האוטובוסים, קיצור זמני הנסיעה של האוטובוסים, שיפור ברמת השירות לחברות התעופה, לעמידה בלוחות הזמנים שהוקצו, והקלת העומס הקיים ממילא בטרמינל 3 .

מרשות שדות התעופה נמסר בתגובה כי "עם הגידול בתנועת הנוסעים ובמגמה להמשיך את  רמת השירות הגבוהה לנוסעים בנתב"ג, רש"ת במשותף עם החברות הפועלות בטרמינל 1 בוחנות את הסוגיה".

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר