טסים לאומן עם הנייד? שימו לב! חברות הסלולר מחייבות את הלקוחות שלא הצטיידו בחבילה לחו"ל בתעריפים דמיוניים, חלק מהמנויים מקבלים התרעה על "תעריף חיסכון" בלי להבין שמדובר ב-23 שקל לדקה, משרד התקשורת גנז רפורמה בתחום

   
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: כ"ח אב תשע"ה שתף

טסים לאומן עם הנייד? שימו לב! חברות הסלולר מחייבות בתעריפים דמיוניים את הלקוחות שלא הצטיידו בחבילה לחו"ל. חלק מהמנויים מקבלים התרעה על "תעריף חיסכון" בלי להבין שמדובר ב-23 שקל לדקה (!), משרד התקשורת גנז רפורמה בתחום.

לקוחות שלא רכשו חבילת דקות ומסרונים לפני הנסיעה לאומן, ישלמו תעריפים גבוהים. התעריפים הדמיוניים מיועדים ללקוחות מזדמנים, שעליהם חברות הסלולר מרוויחות את הכסף. חברות הסלולר שולחות ללקוחות הודעה עם נחיתתם ביעד ובה הם מציעות הצעה להצטרף לחבילות שיחות מוזלות, אף אחת מההודעות של חברות הסלולר, אינה מכינה את הלקוח לתעריף מנופח של 23-30 שקל לדקה. למרות שהחברות מסוגלות בקלות להנגיש את המידע הזה בהודעת טקסט פשוטה וברורה, החברות בוחרות שלא לעשות זאת.

גם חברות הסלולר באוקראינה רוצות להרוויח עליכם כסף - כאשר אתם נוחתים באוקראינה, הנייד שלכם יוצא מטווח קליטה של הרשת אליה אתם מחוברים בארץ, ובעצם מתבצעת נדידה מרשת סלולרית אחת לרשת אחרת מקומית. כשאתם משתמשים בנייד שלכם באוקראינה, אתם נעזרים בשירותיה של חברת רשת מקומית ש"אינה מכירה אותנו". מאחר ואין לרשת זו אינטרס לשמר אותנו כלקוחות, או לעשות לנו הנחות, היא מתייחסת אלינו כאל תיירים. וגובה מחירים יקרים על כל דקת שיחה, חברות אלו מכניסות מיליוני דולרים מזמן אויר של תיירים כמונו. כרטיסי סים מקומיים או בינלאומיים מאפשרים לנו להפסיק לשלם תעריפים של תייר, ותוך כדי גם להפוך את החיוג לנוח יותר.

האפשרות המומלצת לנוסעים לאומן היא לרכוש סים מקומי כדוגמת טוקמן שבכל פעם ניתן להטעין בכל פינה באוקראינה. כיום באוקראינה ישנה תחרות גדולה בין מפעילי הרשתות ובכל תקופה יוצאים מבצעים חדשים בענין מחירי התקשרות זולה לישראל. טלפון שאינו תומך GSM לא יוכל להתחבר לרשת אחרת זולת הרשת אליה הוא מחובר. טלפונים שאינם תומכים בטכנולוגיית GSM אינם מתאימים לנסיעה לחו"ל. נעילת סים "סים לוק" היא נעילת המכשיר הסלולרי ע"י החברה מלבצע נדידה בין רשתות. הסיבה שחברות הסלולר נועלות את המכשירים היא כדי שנחייג אך ורק ברשת שלהם ולא "ננדוד" עם הכסף שלנו לחברות זרות. כשהמכשיר הסלולרי "נעול", כרטיס הסים שבתוכו אינו מתחבר לרשתות זרות.

כרטיס סים מקומי באוקראינה, מאפשר לנו לדבר באוקראינה בתעריפים של תושב מקומי במקום בתעריפים של תייר אורח. כשאנו נוסעים למדינה מסויימת ומכניסים לסלולרי שלנו כרטיס סים של אותה מדינה, אנו מוותרים על ההסכם שלנו עם חברות הסלולר הישראליות, ומדברים בנייד על פי התנאים של החברה הסלולרית המקומית.

אם יש לכם טלפון ישן שניתן להחליף בו את כרטיס הסים, זה יהיה מעולה, קחו אותו אתכם לנסיעה ותחסכו כסף. באוקראינה בכל פינה תוכלו לרכוש כרטיס טוקמן עם מספר חדש ולהטעין את המכשיר לחיוג לארץ במחיר זול של פחות משקל לדקת שיחה - תלוי בחברה.

סימים של חברות מומלצות המספקות תקשורת מאוקראינה לישראל במחירים זולים

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר