חברת אוקראיניין אינטרנשיונל החליטה לאמץ את המודל של חברות התעופה המוזלות, ותשיק החל מיום ראשון הקרוב טיסות לואו־קוסט, במסגרתו תמכור כרטיסים לקייב במחירים זולים ותחרותיים במיוחד.

חברת אוקראיניין אינטרנשיונל צילום: ויקיפדיה
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: ג' חשון תשע"ה שתף

חברת אוקראיניין אינטרנשיונל החליטה לאמץ את המודל של חברות התעופה המוזלות כדוגמת אל על UP, ותשיק החל מיום ראשון הקרוב טיסות לואו־קוסט לקייב, במסגרתו תמכור כרטיסים לקייב במחירים זולים ותחרותיים במיוחד.

מה זה לואו קוסט? בקצרה

כדאי לדעת כי בטיסות הלואו־קוסט ככל שמועד הטיסה מתקרב, מחיר הכרטיס עולה. אתם חייבים לתכנן את הנסיעה לאומן כמה חודשים קודם למועד הטיסה, אחרת ייתכן שמחיר הטיסה המוזלת לא יהיה נמוכות לעומת טיסות אחרות. דבר נוסף שמאפיין את הטיסות המוזלות הוא שהכרטיסים שלהן נמכרים על בסיס מושב בלבד, ועל כל פעולה נוספת בשירות, כגון בחירת מושב מועדף, ארוחה בטיסה או הטסת כבודה, ייגבה תשלום נוסף, ואלו הן העלויות שיגבו מכם רק אם תזמינו את הכרטיס הטיסה לאומן מראש, אם תיזכרו לעשות זאת רק בשדה התעופה, העלויות יהיו גבוהות יותר.

מדריך לחיסכון בטיסות לאומן

כמה עולות התוספות שמטיסות את מחיר הטיסה?

חברת אוקראיניין אינטרנשיונל עדיין לא פרסמה את מחירי הארוחות בטיסה, בררו את המחירים אצל סוכני הנסיעות לאומן, בהמשך תוכלו לקבל מושגים ועלויות המוצעים בחברת אל על UP

באל על UP תשלמו עבור בקבוק מים 2 דולר (כ-7.4 שקל). עבור משקה אלכוהולי תשלמו 5 דולר (כ-18.5 שקל): בגזרת המזון, תוכלו להזמין מגוון כריכים. בניגוד לציפיות מדובר בכריכים טעימים, וכמה תשלמו עליהם? על כריך מוצרלה/טונה/סביח, תשלמו 7$ (כ- 26 ₪). ארוחה כשרה למהדרין תעלה בין 7$ ל11$ בתפריט הארוחה בטיסה לאומן מוצעים 3 סוגי סלטים במחיר של 9 $ לסלט (כ-33 ש"ח), תוספת חלבי הכולל יוגורט 5%, סלט פירות ומארז גרנולה יעלה לכם 5$ (כ-18.50 ש"ח).

באל על UP מבטיחים מבצעים והזלות בעתיד: לדברי יהודית גריסרו, סמנכ"ל לקוחות ושירות אל על, "עשינו שיעורי בית לפני שתמחרנו את תפריט האוכל. והחלטנו להיות זולים יותר מרשתות קפה בארץ דוגמת ארקפה ובוודאי שיותר זולים מאיזי ג'ט". עוד לדבריה, ייתכן והמחירים אף יוזלו בעתיד. "אנחנו חדשים בעולם הלואו קוסט. נלמד את ההתנהגות הצרכנים גם בנושא המחירים. נהיה פתוחים לשינויים".

המלצה שלנו לקראת הטיסה לאומן, תתארגנו ותביאו אוכל מהבית, האוכל הביתי טעים יותר, כשר יותר, וחסכוני יותר, בהצלחה... וטיסה נעימה...

מדריך לחיסכון בטיסות לאומן


דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר